дивись.info

Центр міської історії запрошує до співпраці вчителів та викладачів

Центр міської історії запрошує до співпраці вчителів та викладачів

Центр міської історії запрошує шкільних вчителів та університетських викладачів провести заняття на виставці «Велика війна 1914 – … Індивідуальний та глобальний досвід». Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛМР.

«Наша експозиція є коротким путівником по історії першої половини ХХ століття і тих змін, які у цей час відбувались у сфері економіки і права, науки, медицини і мистецтва. Ми сподіваємося, що зібрані тексти, мапи, документальні фотографії і відео допоможуть учням краще засвоїти тему Першої світової війни в рамках навчальної програми і мотивують їх до самостійних пошуків і відкриттів. До ваших послуг – виставкова зала, інтерактивні екрани, а також необхідні супровідні матеріали і бібліотека. Користування – безкоштовне», – зазначають організатори.

«Шкільні понеділки»

Понеділок – вихідний день на нашій виставці. Цього дня ми проводимо ознайомчі екскурсії виставкою для учнів 5 – 11 класів. Ми зважаємо на вікові особливості групи та побажання вчителя, а тому формат екскурсії може варіюватися від пізнавальної гри до короткого огляду ключових подій і наслідків Першої світової війни.

«Уроки історії»

Ми запрошуємо вчителів провести заняття для учнів 10 – 11 класів для поглибленого вивчення теми про Першу світову війну в рамках шкільної програми. Інтерактивні карти про фронти та знакові битви 1914-1918 років і життя у Львові під час війни стануть в пригоді школярам, котрі готуються до ЗНО і цікавляться історією.

Воркшопи для студентів

Розпад імперій і 14 пунктів Вілсона, пластична хірургія і переливання крові, щоденники Вітґенштайна і проза Ремарка – ці та багато інших тем можуть стати чудовими відправними точками для проведення семінару. Для активних студентів ми спільно з викладачами придумаємо творчі завдання і заохочувальні призи.

Контакти

З питаннями і пропозиціями звертайтеся до координаторки освітніх програм Христі Бойко [email protected].

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама