дивись.info

Програма Днів європейської спадщини у Львові

Програма Днів європейської спадщини у Львові

Цього року програма Днів європейської спадщини, які відбудуться 26-27 вересня, присвячена сецесійній тематиці. Окремим блоком виділені ТОП-5 найпопулярніших заходів попередніх років. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛМР.

Дні Європейської спадщини цьогоріч сфокусовані на представленні спадщини сецесії кін. ХІХ – поч. ХХ ст. Ця спадщина у Львові є дійсно багатою, але переважно вона мало представлена у екскурсійних маршрутах містом. Ми маємо надію, що Дні привернуть більшу увагу громадськості до цієї спадщини.

У програмі розповіді від відомих знавців сецесії у Львові, зокрема Ігоря Жука про Кастелівку, Ігоря Мельника про фабрику Левинського, Юрія Смірнова у каплиці з розписами Генріха Розена, Ірини Гах про сецесійні вітражі, Тетяни Казанцевої про архітектурну поліхромію, Лариси Купчинської про сецесійну графіку, Емілії Сидор про художній метал, а також лекція про портрет міста на зламі ХІХ-ХХ ст. від Ірини Котлобулатової, фотополювання з Анастасією Івановою, вело-прогулянка з Едуардом Бліновським, два тематичні квести містом, концерт-розповідь про музику цього періоду, огляд сецесійної будівлі електростанції на Персенківці і багато іншого.

Окрім того, у рамках проекту буде відкрито дві виставки, одна в дворику Центру міської історії Центрально-Східної Європи з фотографіями маскаронів львівського фотографами Танаса Никифорука, інша «Сецесія у Львові» на пл. Ринок, організована спільно з краківською галереєю архітектури GAGA.

«Цього року, ювілейний, п’ятий рік проведення  Днів у Львові, тому до програми увійшли також ТОП-5 найпопулярніших заходів попередніх років. Серед них відвідання колишнього будинку інвалідів, театру ім. Леся Курбаса, будівлі Львівського радіо, а також тематичні екскурсії по єврейському і масонському Львову», – Лідія Федчук, координатор заходу Дні європейської спадщини.

Усі заходи в рамках Днів європейської спадщини є безкоштовними і базуються на ініціативі людей, яким небайдужа історія їхнього міста. Кількість місць на більшість заходів обмежена.

Реєстрація триватиме з 22 до 24 вересня на сайті lviv.travel, а також за номером телефоном, який буде повідомлено перед початком реєстрації.

Слідкуйте за оновленням інформації на сайті www.lviv.travel та у соцмережах.

Нагадаємо, захід проводиться управлінням туризму та управлінням охорони історичного середовища Львівської міської ради за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...