дивись.info

У Львові стартував Форум електронного врядування

У Львові стартував Форум електронного врядування

Сьогодні у Львові стартував Форум електронного врядування. Упродовж двох днів буде презентовано інноваційні технології і сервіси е-врядування всеукраїнського масштабу.  Про це повідомила прес-служба ЛМР.

«Для нас велика честь, що ви сьогодні приїхали до Львова, і ми маємо можливість мати дуже відверту розмову. 5 років тому тут був пустир, не було нічого. Але з`явилась ідея, з’явились добрі люди, які вирішили дати нове життя для Українського католицького університету. Ми маємо честь у цій прекрасній архітектурі думати, творити, генерувати цікаві ідеї. Якщо приїдете сюди ще через 2 роки, то побачите велике студентське містечко. Це унікальний приклад в Україні, коли хороша думка отримала якісну матеріалізацію. Поруч будується бібліотека. В Україні будується нова надсучасні бібліотека. Де таке є? Таке може бути лише у Львові. Тому мені приємно, що так багато гостей є разом з нами. Наша мета – максимально спростити життя людей. Щоб кожна людина, яка хоче отримати ту чи іншу послугу, могла це зробити автоматично. Щоб мінімізувати корупцію, знищити – це дуже складно, наше завдання – мінімізувати до нуля, зробити усі процедури максимально простими, доступними. Ми розповімо, що ми зробили у Львові. Ми будемо вчитись і слухати вас, що нам ще треба зробити. Наше завдання – щоб Україна була лідером. Сьогодні 7% грошей у світі – це новітні технології, це ІТ технології. Думаю, років через 5 – це буде 14% грошей світу. Це дуже великий об’єм і тут є шанс для України. В Україні народжується дуже багато мудрих людей. Дай Бог нам через ІТ, через новітні технології максимально вичавити гідру корупції, яка заважає нам жити, спростити життя людям і мати комфорт. Дякую усім, хто сьогодні з нами», – зазначив під час відкриття Форуму міський голова Львова Андрій Садовий.

На гостей форуму чекає понад 50 презентацій, відомі спікери, інноваційні рішення, мотиваційні дискусії, знайомство зі стратегією розвитку перших кроків до впровадження ID картки мешканця, нові сервіси, які змінюють історію електронного міста та багато цікавого.

«Для нас велика честь приймати в цих стінах Форум електронного врядування. Для нас особливим є, що робота форуму співпадає з дуже важливим для нас проектом  – відкриттям Магістерської програми з публічного адміністрування, на яку ми покладаємо великі надії», – розповів перший проректор Українського католицького університету Тарас Добко.

Основним натхненням організаторів форуму є твір Рея Бредбері “451 градус по Фаренгейту”. 451 градус за Фаренгейтом — температура, при якій загоряється папір. У Рея Бредбері палили книги для того, щоб було легше керувати натовпом, розвивати в людях почуття «стадності», автоматизму. У нас «книги горять» для того, аби навчити людей змінювати себе та світ, що тебе оточує, позбутись жорсткої бюрократії, перейти на новий щабель розвитку та змін.

Детальну інформацію про Форум, можна знайти на сайті http://itcity.lviv.ua/ та на https://www.facebook.com/egovforum.

Організатори Форуму –  Громадська організація «Смарт Львів» спільно з Львівською міською радою за підтримки генерального патнера – компанії «Київстар». Також підтримку забезпечують: Посольство США, компанія Microsoft, Проект Fhi 360, «De Novo», Фонд ім. Фрідріха Еберта, Украінський католицький університет, Проект «Розумне місто», IСТ Сompetence Сenter.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама