дивись.info

У Львові вперше в Україні видали в пологовому будинку свідоцтво про народження дитини

У Львові вперше в Україні видали в пологовому будинку свідоцтво про народження дитини

Сьогодні Львів став першим в Україні містом, де видали свідоцтва про народження дитини одразу у пологовому будинку. Міністр юстиції України та міський голова Львова презентували проект у Міському комунальному клінічному пологовому будинку №1, де видали перші 13 свідоцтв про народження дітей.

«У Львові ми вперше започаткували дуже, здавалось, просту, але потрібну ініціативу – коли наші українські мами, батьки після народження дитини замість того, щоб займатись бюрократією, стояти в черзі в РАГСах, можуть отримати свідоцтво безпосередньо в пологовому будинку. Ця проста ініціатива є тим кроком назустріч людям, і тими справами, які повинна робити держава у всіх сферах.

Сьогодні ми приїхали до цього пологового будинку, який завдяки мерії знаходиться в дуже гарному стані, для того, щоб зробити свій маленький внесок для комфорту українок. Ми запроваджуємо тут перший, але думаю, що не останній, оскільки згодом така послуга буде і в інших пологових будинках Львова та інших областях, пілотний проект по видачі свідоцтв про народження наших нових українців безпосередньо в пологовому будинку.

До речі, для відома наших львів’янок, для цього вам або вашим родичам достатньо заповнити заяву у фахівців Мінюсту, які знаходяться тут, у будинку і одразу ж на місці дуже швидко наші працівники видадуть свідоцтво про народження», – Павло Петренко, міністр юстиції України.

«Переконаний, що спільними зусиллями ми будемо успішними і Львів став майданчиком, де кожна мати, яка народжує, буде отримувати без черги, без бюрократії перший документ своєї дитини», – додав міністр юстиції України.

Також за словами Ярослава Жукровського, в.о. начальника Головного управління юстиції у Львівській області, органи юстиції готові виконувати це завдання якісно і належно. Уповноважений працівник буде приходити у пологовий будинок, де збиратиме заяви на отримання свідоцтва та дуже швидко буде їх видавати. Дану послугу органи юстиції зможуть надавати щоденно.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама