дивись.info

Львівський центр соціальних служб долучився до діалогу заради миру в Україні

Львівський центр соціальних служб долучився до діалогу заради миру в Україні

Упродовж двох днів, 9-10 вересня, спеціаліст Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяв участь у семінарі в рамках програми «Миротворення в Україні: роль жінок» у м. Кіровоград. Організатором семінару є Всеукраїнська громадська організація Спілка жінок України. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛМР.

Під час заходу понад 100 жінок із Кіровоградської, Львівської, Луцької, Івано-Франківської, Черкаської, Вінницької та Київської областей у робочих секціях: «Як жінки можуть вплинути на встановлення миру на Донбасі», «Конфлікт та примирення крізь призму родини», «Спільні цінності як основа миру в Україні», «Діалог як база для побудови довіри та миру» ділилися власними переживаннями, успіхами та досвідом у царині миротворення. Жінки-учасниці докладали максимум зусиль щоб зрозуміти потреби та думки своїх колег, досягти консенсусу та напрацювати шляхи подолання конфліктів як на рівні родини, так і на рівні держави.

«Кожна обласна команда складалась із жінок, які сьогодні у різний спосіб активно долучаються до процесу державотворення в Україні. Це і науковці, журналісти, педагоги, волонтери, представники влади, громадських організацій, лікарі, студенти. Ці жінки постали перед новими викликами, зумовленими військовими діями, соціальним неспокоєм та економічної кризою. Вони щодня втрачають дітей, чоловіків, братів, втікають від війни та боронять свій край. Та попри те готові консолідувати зусилля задля спільного блага, розквіту незалежної демократичної України», – Юлія Савостейко, учасниця семінару, провідний спеціаліст Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Приємною несподіванкою для учасниць семінару став духовий оркестр Кіровоградського обласного дитячого юнацького центру, який виконував твори українських композиторів та юні бандуристки з Кіровоградської міської музичної школи №1, виступи яких до сліз торкали жіночі серця.

«В рамках компанії «Відповідальне місто» ми закликаємо представників бізнесових кіл бути відкритими до потреб суспільства. Чимало організацій, у яких працюють жінки, вже сьогодні долучились до цієї кампанії. На сучасному етапі жінка не може обмежуватись роллю берегині, матері, у нових умовах жінка – подруга, помічник, лікар. Жінки є у всіх сферах, і всюди вони вкладають свою любов і ласку. Як і суспільству, так і жінкам із різних куточків України потрібен діалог, діалог заради сім’ї, держави, миру», – наголосила Оксана Рубай, в.о.директора Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.