дивись.info

На Львівській залізниці до сезону зимових перевезень підготують 656 пасажирських вагонів

На Львівській залізниці до сезону зимових перевезень підготують 656 пасажирських вагонів

Підрозділи пасажирського господарства Львівської магістралі для роботи під час зимового сезону готують 656 пасажирських вагонів, 545 із них – із комбінованим опаленням. Потяги відповідно до потреби забезпечені знімними інвентарем, а найближчим часом залізничники очікують на централізоване постачання теплого спецодягу. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба Львівської залізниці.

За інформацією пасажирської служби, у серпні-вересні покращилась ситуація із централізованим постачанням постільної білизни. Станом на сьогодні від початку року підприємства Львівської магістралі вже отримали 29,5 тисяч комплектів, а наприкінці жовтня залізниця закупить ще 1400 комплектів для обслуговування вагонів СВ. Пасажирські потяги також у повному обсязі забезпечені матрацами та ковдрами (28,1 тисячі та 31,8 тисячі одиниць відповідно).

Нагадаємо, до роботи взимку 2014/2015 року Львівська залізниця готувала 650 пасажирських вагонів, з них 560 – на комбінованому вугільно-електричному опаленні, решта – опалювались вугіллям. Наприкінці жовтня кожного року увесь рухомий склад проходить відповідний огляд, усуваються виявлені недоліки, а спеціальна комісія приймає кожен вагон для роботи.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...