дивись.info

У Львові представили гімн Світового дня молоді 2016

У Львові представили гімн Світового дня молоді 2016

17 вересня у Львові відбулася презентація української версії гімну Світового Дня Молоді. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛМР.

З 26 по 31 липня 2016 року очікується грандіозна подія світового масштабу – унікальна зустріч молоді з Папою в місті Кракові (Польща). До цієї події інтенсивно готується не тільки Польща, а й увесь світ.

Одним із головних етапів підготовки було написання гімну Світового Дня Молоді. Вперше його презентовано польською мовою в січні 2016 року. Після цього над перекладом українською мовою почали працювати учасники гурту «Кана» Христина Підлісецька та Олексій Каплунський, а також  Міс Україна-2013 Анна Заячківська. Також до створення пісні доєдналися хор «Осанна», гітарист і композитор о. Олексій Саранчук з Івано-Франківська.

Починається гімн словами: «Очі підношу до неба, звідки надія прийде? Поміч від Бога, бо Він для нас є Милосердний Бог», в яких подальше розкривається основна ідея зустрічі молоді з Папою, а саме «Блаженні милосердні».

Над створенням української версії гімну працювало 26 осіб, з яких 16 хористів. Як розповідають автори, основною ідеєю праці над гімном не був лише переклад українською, а змога показати весь колорит рідної музики та культурно-духовну спадщину нашого народу. Тому в україномовній версії гімну Світового Дня Молоді можна почути безліч етнічних інструментів: дримбу, ліру, скрипку, бандуру, цимбали, трембіту та інші.

Музика гімну досить динамічна, слова легко запам’ятовуються. Як зазначили самі автори, твір вийшов досить-таки танцювальним. Аранжування та запис тривали приблизно 3 тижні.

На 6-7 жовтня заплановано зйомки кліпу україномовної версії гімну Світового Дня Молоді, які відбудуться у Львові. До участі у зйомках запрошено всіх охочих. Основна ідея кліпу – спільний танець в стилі флеш-моб. Автори зазначили, що найближчим часом в інтернеті буде запрезентовано основні рухи, аби кожен охочий міг з ними ознайомитися.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама