дивись.info

У Львові розпочався експеримент із харчування військовослужбовців за стандартами НАТО

У Львові розпочався експеримент із харчування військовослужбовців за стандартами НАТО

Минулого тижня у Львові стартував експеримент з організації харчування у військових їдальнях за вимогами, наближеними до стандартів армій провідних країн світу.

Цей експеримент проводиться для курсантів та офіцерів Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львові, та військовослужбовців ще двох військових частин: берегової бази ВМС України та флагмана українського військового флоту фрегата “Гетьман Сагайдачний”.

Тепер новітній каталог складається з 248 позицій продуктів. Там є і йогурти, і банани, і м’ясо-ковбасна продукція і, навіть, заморожена спаржа. У каталозі є 2 показника – вартість за добу, і калорійність. Тобто, це спеціально розроблена комп’ютерна програма, в якій начальник продовольчої служби формує меню.

Частиною експерименту є також те, що їдальні Академії обладнано сучасними зразками техніки для приготування та зберігання їжі. Працює тут і електронний склад, де ведеться облік – скільки продуктів прийнято-видано і коли саме це відбулось. Постачальник підвозить продукти раз на 7 днів, а ті що швидко псуються – раз на 1-3 дні.

19 вересня під час робочої поїздки до Львівського гарнізону, хід експерименту перевірив і міністр оборони України, генерал-полковник Степан Полторак. ,

“Через рік за подібним принципом здійснюватиметься харчування у кожній військовій частині Збройних Сил України, – зазначив Степан Полторак. – Звичайно, що в ході експерименту щось в процесі буде видозмінюватись і доопрацьовуватись. Ближче до січня 2016 року, в межах експерименту почнуть харчувати за новими стандартами не лише у пункті постійної дислокації військової частини, але й на полігонах та в зоні проведення АТО”.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама