дивись.info

За добу у Львові випало 64% місячної норми опадів

За добу у Львові випало 64% місячної норми опадів

Як повідомили у Львівському регіональному центрі з гідрометеорології, за добу по місту Львову випало 39 мм опадів, що становить 64% до норми за місяць. Відповідно до інформації районних адміністрацій, у місті було зафіксовано кілька випадків замулення дощоприймачів. Комунальні служби вчора впродовж дня розчищали дощоприймачі від нанесеного водою листя.

«В нашому районі було замулення дощоприймачів на вул Зеленій в районі «Арсену». По 2 будинках були скарги на забиті зливні системи. Вчора комунальні служби двічі виїжджали, аби розчистити дощоприймачі», – розповіла Ірина Маруняк, голова Сихівської РА.

У Шевченківському районі міста також протягом дня працювали усі ЛКП.

«Було сильне замулення на вул Під Голоском, там водою нанесло піску. Було 12 скарг на дахи – ринви не справлялись з кількістю води», – розповів голова Шевченківської РА Олександр Удовенко.

«Сильно замулився дощоприймач на вул Виговського, 41. Виїжджали служби, все прочистили. Інших неординарних ситуацій в районі не було», – розповіла Надія Банах, голова Залізничної РА.

«Забився дощоприймач на вул Пекарській. Служби виїхали, почистили. Також у районі впало одне дерево, на щастя, ніхто не постраждав», – зазначив Іван Лозинський, голова Личаківської РА.

«Було затоплення дощоприймачів на вул Городоцькій, Стефаника, Джерельній. Замулені дощоприймачі почистили», – додав Андрій Зозуля, заступник голови Галицької РА.

«Було сильне нагромадження води на вул Сахарова-Вітовського-Коперника. Служби відтягнули автобус, який зламався посеред дороги. Почистили дощоприймачі», – розповів Орест Тимчишин, заступник голови Франківської РА.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама