дивись.info

Осінній дитячий табір «Моя мрія» відкриється у Львові 19 жовтня

Осінній дитячий табір «Моя мрія» відкриється у Львові 19 жовтня

Громадська організація «Школа Великих українців» запрошує дітей, віком 6-12 років, в осінній табір «Моя мрія». Табір відбуватиметься у Львові на території Стрийського парку в період канікул, з 19 по 30 жовтня 2015 року. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛМР.

«В основному, учасниками наших таборів є діти зі Львова та Києва, які перебувають у розвивально-пізнавальній атмосфері протягом двох тижнів. Складаючи кожну нову програму, ставимо собі ціль – дивувати наших дітей знову і знову, оскільки вони приходять до нас з 2013 року. І це для нас найбільша подяка.

Гаслом проекту «Моя мрія» є «діти – щасливі, батьки – задоволені!», тому робимо виклики самі собі і маємо мотивацію досягати цілей.

Щодо наповнення програми, то вона у нас має кілька напрямів: фізичний, патріотичний, культурний та духовно-моральний. Це ті важливі, на мій погляд, складові, які повинні мати місце в сучасній системі освіти України!» – зазначає керівник проекту Оксана Устрицька.

У програмі осіннього проекту діти також відвідуватимуть басейн.

Довідка

Дитячі табори «Моя мрія» є проектом громадської організації «Школа Великих українців». Учасники проекту – школярі зі Львова та інших міст України, віком 6-12 років.

Мета проекту – створити для дітей шкільного віку активний та пізнавальний відпочинок в час канікул, закласти основи патріотичного виховання дітей, сформувати і розвинути нові навички, сприяти розвиткові особистості та здоров’я.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама