дивись.info

Мобілізація духу: у львівських школах продовжують зустрічі з духовенством

Мобілізація духу: у львівських школах продовжують зустрічі з духовенством

Духівники Львова знову відвідують школи. Сьогодні, 23 вересня, священики різних конфесій відвідають школи Сихівського району Львова. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

В рамках проекту «Мобілізація духу», із вчителями та учнями говоритимуть про патріотизм, християнську надію, таланти кожного, пошук миру, важливість християнської єдності та значення екуменізму, повідомляє Духовна велич Львова. Також духівники розкажуть, як звичайні школярі можуть віднайти своє покликання.

«Тільки одна тема патріотизму є складною. Потрібно, щоб якомога більше дітей осмиcлили це поняття. Важливо правильно його розуміти для формування свідомості як громадянина, так і християнина. Молоді треба розповісти про справжній патріотизм. Адже «сила народу є у дусі, а сила духу – у праведності віри», – зазначає о. Володимир Сичак, настоятель церкви Кирила і Методія на Сихові.

Проект «Мобілізація духу» спрямований на те, щоб утвердити серед молоді дух християнської надії та єдності, підтримати на ниві духовного зростання в буремному сьогоденні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...