дивись.info

У жовтні у Львові відкриється осінній дитячий табір «Моя мрія»

У жовтні у Львові відкриється осінній дитячий табір «Моя мрія»

Громадська організація «Школа Великих українців» запрошує в осінній табір «Моя мрія» дітей віком 6-12 років. Табір відбуватиметься у Львові на території мальовничого Стрийського парку в період канікул, з 19 по 30 жовтня 2015 року. Про це Дивись Інфо повідомили у прес-службі ЛМР.

«В основному учасниками наших таборів є діти зі Львова та Києва, які перебувають в розвивально-пізнавальній атмосфері протягом двох тижнів.

Складаючи кожну нову програму, ставимо собі ціль – дивувати наших дітей знову і знову, оскільки вони приходять до нас з 2013 року. І це для нас найбільша подяка!

Гаслом проекту «Моя мрія» є «діти – щасливі, батьки – задоволені!», тому робимо виклики самі собі і маємо мотивацію досягати цілей.

Щодо наповнення програми, то вона у нас має кілька напрямів розвитку: фізичний, патріотичний, культурний та духовно-моральний. Це ті важливі, на мій погляд, складові, які повинні мати місце в сучасній системі освіти України!» – зазначає керівник проекту Оксана Устрицька.

В програмі осіннього проекту діти також відвідуватимуть басейн.

Довідка

Дитячі табори «Моя мрія» є проектом громадської організації «Школа Великих українців». Учасники проекту школярі зі Львова та інших міст України віком 6-12 років.

Мета проекту – створити для дітей шкільного віку активний та пізнавальний відпочинок в час канікул, закласти основи патріотичного виховання дітей, сформувати та розвинути нові навички, сприяти розвиткові особистості та здоров’я.

Контактна особа: Оксана Устрицька, тел. 096-929-00-56

Джерело інформації: прес-служба Школи, [email protected],www.українці.in.ua

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.