дивись.info

П’яний співробітник поліції побив людину (відео)

П’яний співробітник поліції побив людину (відео)

Про це повідомляє Дивись Інфо із посиланням на Варту-1

24.09.2015 22:00 П’яний Співробітник поліції не в робочий час побив людину
Олег Горечко:https://www.facebook.com/groups/govarta1/permalink/416322248561396/?__mref=message_bubble
Цікава ситуація. Зараз викликали поліцію в парк по Виговського 49, якщо є можливість прошу під’їхати активістів з Варта. ситуація: колега багато разів розповідав про сусіда, який працю в поліції, і постійно вечорами влаштовує п’яні дебоші. Свідків багато. А 15 хв. тому спровокував конфлікт, побився і погрожує, що все вирішиться так як потрібно.
На місце прибула Самооборона Залізнична і передала інформацію, що бажано під’їхати на Райвідділ Залізничний, бо певний час відбувається якесь розслідування даної події і занотовування. На 23.05 прибула і Варта1 з слів свідків події стався конфлікт при якому співробітник поліції ( в якого була форма в кульку, але ми її не бачили ) побив і погрожував Василю, який після побиття і погроз від Поліцейського викликав 102 щоб приїхала поліція і розібралися – всіх доставили на райвідділ. В райвідділі хлопці написали Заяву на поліцейського який в той момент поводив себе не культурно і нагло а дівчина яка була з ним не в культурній формі хамила заявнику.
Також дізналися що під’їжджала напарниця поліцейського Олега Труша яка по словам потерпілих хотіла: Вирішити мирно цю ситуацію .
Після прибуття всіх в Райвідділ Залізничний і довгої процедури в райвідділі, при які ми не були присутній, прибув Зозуля Юрій, який зайшов на райвідділ і після 5 хв. перебування в райвідділі вийшов за ним також вийшов поліцейський Олег Труш.
Поліцейський вийшов з райвідділу і поговоривши ( відео докладаємо ) з Юрієм Зозулею і пішов в невідомому напрямку. Хлопців які викликали 102 ( потерпілий Василь і його Друг Олег ) були відправлені на експертизу транспортом поліції.
На запитання чому Зозуля Юрій не відправив свого підлеглого на експертизу на стан алкогольного сп’яніння з потерпілими, а відпустив, відповів : Йому це вже не допоможе і він заявник в 102 тому мають проходити експертизу лише ті які на нього напали.
Також нас цікавило чи буде звільнений Олег Труш, відповідь : на даний момент ні , будемо розбиратися !

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...