дивись.info

У Музеї ідей відкривають ретроспективну виставку закарпатського художника Молнара Іштвана

У Музеї ідей відкривають ретроспективну виставку закарпатського художника Молнара Іштвана

У суботу, 26 вересня, о 15.00 годині у Музеї ідей, що на вулиці Валовій, 18, відбудеться відкриття виставки закарпатського художника угорського походження Молнара Іштвана, яку організовує Товариство Культури Львівських Угорців та сестра покійного митця Ілдіко Молнар, за сприяння Генерального консульства Угорщини в м. Ужгороді та Почесного консула Угорщини в м. Львові п. Лариси Малех. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛМР.

Виставка організована Товариством Культури Львівських Угорців, з нагоди щорічних вже традиційних «Днів Угорської Культури у Львові-2015» та в рамках культурно-митецького проекту «Угорська хвиля».

В цьому році, в рамках «Днів Угорської Культури-2015», Товариством вже було організовано:

– Фотовиставку видатного угорського фотографа Йожефа Товта «Архітектурна спадщина Угорщини – костели, палаци, мости та млини» (Будинок архітекторів_27.04.-15.05.2015);

– Художню виставку угорського художника-абстракціоніста Чока Ласло «Знаки з дороги» («Музей Ідей»_17.05.2015 – 05.06.2015);

– Концерт-реквієм в пам’ять жертв сталінських репресій, замордованих в с. Созань Старосамбірського р-ну (Ст.Самбір_26.07.2015 року).

Довідка

Молнар Іштван (1968.01.27-1993.06.21) – талановитий художник і рок-музикант, був серед засновників Товариства Культури Львівських Угорців в 1989 році. На жаль, тяжка хвороба забрала його молодим, на творчому злеті.

Товариство має за честь вшанувати його пам’ять та показати львів’янам його творчий здобуток.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама