дивись.info

Інститут міста дослідив передумови запровадження електронного врядування

Інститут міста дослідив передумови запровадження електронного врядування

Інститут міста провів дослідження в рамках підготовки Стратегії цифрового перетворення міста Digital Agenda Lviv. Питання стосувались таких тем як доступ до комп’ютерної техніки та інтернету, рівень володіння комп’ютерною технікою, користування електронними послугами, доступ до інтернету в школі та у ВНЗ тощо. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛМР.

«На базі цього дослідження було розроблено стратегію цифрового перетворення міста, яка охоплює як розвиток і популяризацію електронних сервісів, так і розвиток програми «Вікно можливостей», яка має на меті навчити мешканців користуватись комп’ютерною технікою, збільшити проникнення інтернету і комп’ютерної техніки в життя львів’ян», – зазначив Тимофій Александронець, начальник управління міжвідомчої координації Львівської міської ради.

«Дослідження показали, що понад дві третини львів’ян вміють користуватись комп’ютерною технікою. 40,4% опитаних зазначили, що у них вдома є комп’ютер і майже стільки ж (39%) має можливість користуватись ним як вдома, так і на роботі. Водночас, наявність можливості використання комп’ютера вдома чи на роботі не обов’язково означає користування ним. Так, 11,7% серед тих, які мають доступ до техніки, не користуються нею», – додала Олена Гунько, аналітик програми дослідження Інституту міста.

Загалом, майже кожен п’ятий львів’янин (19,2%) не має доступу до комп’ютерної техніки (стаціонарний комп’ютер або ноутбук). Майже кожен третій (28,2%) – не вміє користуватись комп’ютерною технікою.

Більше інформації про результати дослідження – за посиланням: http://goo.gl/Blu2az.

Довідка

Дослідження було проведено Інститутом міста з 9 до 16 липня 2015 р. Вибіркова сукупність дослідження становить 800 осіб, старших за 16 років. Опитування здійснювалось методом інтерв’ю face-to-face. Похибка репрезентативності вибірки з довірчою ймовірністю 0,954 не перевищує 3,5% для показників, близьких до 50%, 3% – для показників, близьких до 25% або 75%, 2,1% – для показників, близьких до 10% або 90%, 1,5% – для показників, близьких до 5% або 95%, та 0,7% – для показників, близьких до 1% або 99%.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...