дивись.info

Конкурс краси «Міс Львів» відкриє львівським красуням двері на міжнародні конкурси

Конкурс краси «Міс Львів» відкриє львівським красуням двері на міжнародні конкурси

З 26 вересня, у Львові, на телеканалі Львів-ТБ (Субота – 21:30, Неділя – 19:00) стартувала трансляція соціального телепроекту «Міс Львів». Конкурс краси кардинально відрізняється від інших подібних проектів, де красуні традиційно змагаються за корону та почесний титул найвродливішої. У реаліті-шоу переможницю вперше обиратимуть шляхом народного голосування за допомогою смс-повідомлень, а не завдяки суб’єктивній позиції журі.

У телепроекті «Міс Львів» змагаються дванадцять фіналісток, яких обрали під час кастингу. Кожній дівчині присвоєно спеціальний код (від 01 до 12), який можна надсилати смс-повідомленням на короткий номер 7069, і таким чином підтримати свою фаворитку. Також кожна конкурсантка має відкритий банківський рахунок, на котрий збирає кошти для реалізації свого соціального проекту.

Конкурс краси у форматі реаліті-шоу завершиться грандіозним фіналом з оголошенням результатів народного голосуванням наприкінці жовтня. Цього року «Міс Львів» стане відбірковим туром на один з трьох найпрестижніших світових конкурсів – «Miss International», що відбудеться в Токіо вже в 56 раз. Одна із фіналісток отримає титул          «MISS INTERNATIONAL UKRAINE», з рук керівництва національного комітету «Miss International Ukraine» та представника конкурсу «Міс Світу» в Україні.

За словами заступника директора телекомпанії «Львів-ТБ», експерта реаліті-шоу Іванни Савченко, – соціальний телепроект «Міс Львів» матиме широку глядацьку аудиторію, – «Це прорив у конкурсах краси. Конкурсів подібного формату ще не було, – підкреслює пані Іванна, – «Переможницю обиратиме не журі, а телеглядачі. Банально говорити: «Краса врятує світ!». А що таке краса? Це насамперед неповторний стан жінки, її мудрість. Цінуються жінки, які у складний час готові підставити своє плече чоловіку. «Міс Львів» є особливим і вкрай важливим в наш час. У реаліті-шоу беруть участь сильні особистості. Проект — це творчість, яка гармонізує із соціальною складовою».

Режисер реаліті-шоу «Міс Львів» Наталія Гожельник розповідає: «Проект передбачає п’ять серій. Акцент — на соціальну складову, – власні, креативні проекти фіналісток. Конкурсантки дуже стараються із реалізацією власних соцпроектів, дехто навіть працює над ними днями-ночами. На відміну від інших реаліті-шоу, в нас немає чітко пописаного сценарію: що дівчата мають говорити, як реагувати на певну ситуацію. Вони показують свої емоції такими, які є, без приховувань. У проект підбирали дівчат цікавих, особливих, неординарних».

Ведучі реаліті-шоу — організатор багатьох конкурсів краси Володимир Місяйло та експерт з краси Уляна Матвіїв, – дружньо підтримують дівчат на знімальному майданчику та діляться своїми враженням від зйомок: «Конкурсантки — у передчуттях, хвилюються: як сприймуть телеглядачі їхні вчинки, характер, реакцію на події, зокрема, в екстремальних умовах. Кожна дівчина розуміє, що на проекті присутня конкуренція і переможе лише одна».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама