дивись.info

У Львові стартує Екуменічний соціальний тиждень

У Львові стартує Екуменічний соціальний тиждень

Завтра, 29 вересня, о 12:00 год. у малій сесійній залі Львівської міської ради відбудеться прес-конференція з нагоди відкриття VIII Екуменічного соціального тижня у Львові «Освіта задля змін: духовність та інновації» (30 вересня – 3 жовтня 2015 року).

Участь у прес-конференції візьмуть представники співорганізаторів:

  • Ірина Кітура, координатор 8-го Екуменічного соціального тижня;
  • Галина Слічна, директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради;
  • О. д-р Іван Дацько, президент Інституту екуменічних студій Українського католицького університету;
  • Анна Гайдучок, директор Навчально-реабілітаційного центру «Джерело»;
  • Володимир Залуцький, начальник відділу молодіжної політики та питань соціального розвитку Національного університету «Львівська політехніка».

За словами координатора 8-го ЕСТ Ірини Кітури, головна тема форуму – освіта. Говоритимуть про реформування вищої освіти, цінності та моральні орієнтири, якими має керуватися увесь освітній процес, про запровадження європейських стандартів. Не оминуть увагою інклюзивну освіту та акцентуватимуть на ролі богословської освіти в Україні.

До участі в осінньому форумі запрошено: Сергія Квіта, Міністра освіти і науки України; Тараса Фінікова, президента МБФ «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики»; Єгора Стадного, директора Аналітичного центру CEDOS та співавтора Закону «Про вищу освіту», Олександра Доброєра, директора Європейського інституту соціальних комунікацій; Галину Усатенко, голову Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України, керівника громадської організації Фонд «Європа XXI»; Мирослава Мариновича, проректора з призначення та місії Українського католицького університету та багато інших відомих діячів.

VIII Екуменічний соціальний тиждень (ЕСТ) відбуватиметься з 30 вересня по 3 жовтня під назвою «Освіта задля змін: духовність та інновації». У програмі – урочисте відкриття, академічна конференція, присвячена темі освіти, круглі столи про інклюзивну освіту та богословську, презентації книг, виставка-ярмарок соціальних організацій, урочисте нагородження переможців IV Всеукраїнського конкурсу «Репортери надії в Україні», благодійний концерт «ROCK-H ТА ДРУЗІ дітям «Джерела»», інші заходи за участю відомих закордонних та українських експертів, благодійних фондів, освітян, влади, бізнесу, громадських організацій.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама