дивись.info

Більше 10 тис. львів’ян взяли участь у VI загальноміському Ярмарку спорту

Більше 10 тис. львів’ян взяли участь у VI загальноміському Ярмарку спорту

Протягом трьох днів львів’яни випробовували себе більше, ніж у 60 видах спорту. Кінний спорт, кудо, софтбол, водне поло та ще багато новинок побачили глядачі з 24 до 26 вересня в стінах спорткомплексу «Динамо».

Понад двадцять дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста Лева змогли на повний голос заявити про себе. Загалом у цьогорічному Ярмарку спорту взяли участь 63 спортивних організації, які з великим задоволенням демонстрували показові виступи та очікують на поповнення в своїх секціях.

«Потрібно дбати про своє тіло так, щоб ті емоції, які ти від цього отримуєш, можна було ефективно використати у повсякденному житті», – наголосив Максим Столярчук, кандидат у майстри спорту з більярду, представник «Об’єднання «Самопоміч».

Цьогорічний ярмарок став особливим не лише для організаторів, але й відвідувачів. Кампанія «Здорове місто» «Об’єднання «Самопоміч» вирішила привернути увагу громадськості не лише до відомих федерацій, а й дати можливість прижитись корфболу, інваспорту, культуризму та фітнесу для вагітних. Від початку дійства як дітлахи, так і дорослі активно долучалися до кожного із виступів та прагнули вибороти щонайменше місячний абонемент у фітнес-зал. Два майданчики: зовнішній та внутрішній перетворили значну частину міста на справжнє спортивне свято, в якому знайшлося місце кожному. Серед учасників і гравець львівських «Карпат» Ігор Худоб’як та призер Параолімпійських ігор з фехтування Антон Дацко.

«Наше завдання – збільшення відвідуваності спортивних секцій та клубів у Львові молоддю та старшими людьми, бо тільки фізично здоровий і сильний зможе розвивати наше місто, робити його успішнішим і, звичайно, захищати нашу державу», – зазначив Андрій Шевців, керівник Львівського міського осередку «Об’єднання «Самопоміч».

Нагадаємо, «Ярмарок спорту» — єдиний захід на території України, відвідувачі якого можуть побачити показові виступи та взяти участь у майстер-класах з усіх видів спорту, представлених в регіоні. Відвідувачам щороку представляють близько 60 видів спорту на будь-який смак, для жінок та чоловіків, для дорослих та зовсім юних: бойові мистецтва, ігрові види спорту, силові види, танці, зимові види, водні види, екстремальні та молодіжні види, оздоровчі програми. Цьогоріч «Ярмарок спорту» відбувається вже вшосте.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.