дивись.info

Працівники Львівської митниці ДФС вилучили понад 3,5 кг бурштину

Працівники Львівської митниці ДФС вилучили понад 3,5 кг бурштину

Сьогодні зранку в пункті пропуску «Шегині–Медика» працівники Львівської митниці у двох автомобілях знайшли приховані від митного контролю понад 3,5 кг. бурштину. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ДФС у Львівській області.

В обох випадках коштовне каміння вивезти з України намагались наші співвітчизники. Для перетину кордону вони обрали смугу руху спрощеного митного контролю “зелений коридор”, чим заявили про відсутність будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню, або які належать до категорії товарів, на переміщення яких через митний кордон України встановлені заборони чи обмеження.

При здійсненні митного контролю транспортних засобів у митників виникла підозра щодо наявності в них товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню. Тож автомобілі було переведено зі смуги спрощеного митного контролю в місце поглибленого огляду транспортних засобів та товарів, де в салоні автомобілів митники знайшли необроблене каміння різної геометричної форми, жовто-коричневого та чорного кольору, візуально схоже на бурштин.

Під час переміщення через пункт пропуску громадяни не надали жодних документів, що можуть підтверджувати вартість, місце придбання та походження, виявленого у нього товару.

Товар затримано та надіслано на експертизу для проведення його ідентифікації, визначення його вартості.

Таким чином, громадяни України порушили порядок проходження митного контролю через смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор». Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачені статтею 471 Митного кодексу України.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.