дивись.info

Фіскальна служба України саботує ініціативу Президента, – Синютка

Фіскальна служба України саботує ініціативу Президента, – Синютка

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка проінспектував стан ремонтних робіт, які тривають на дорозі державного значення Львів-Радехів-Луцьк. Ремонт цієї автодороги розпочався завдяки коштам, що надійдуть від перевиконання щомісячних планових митних надходжень, які зібрано на території Львівської області. 

“Сьогодні за рахунок цих коштів ми ремонтуємо дві дороги: Сколе – Славське та Львів – Радехів – Луцьк, де ми, до речі, відремонтували уже 11 кілометрів шляху.  Обсяг робіт виконано орієнтовно на понад 30 мільйонів гривень. Загальна вартість ремонту дороги Львів-Луцьк становить майже 190 мільйонів гривень. Роботи тривали згідно із планом. Проте сьогодні надійшла неприємна звістка з ДФС України щодо збільшення планових обсягів митних надходжень  для Львівщини. А це означає, що у такий спосіб фіскальна служба хоче позбавити Львівщину коштів, які ми планували скерувати на ремонт доріг”.

За словами Олега Синютки,  очікується, що у вересні перевиконання щомісячних планових митних надходжень  становитиме 110-120 млн грн. Відповідно, до обласного бюджету на ремонт доріг мало надійти 55-60 млн грн.

“Вважаю, що вимога ДФС водночас  є саботажем ініціатив Президента України і  шахрайством по відношенню до підприємців, котрі збільшили обсяги митних сплат для того, щоб отримати добрі дороги, – додав Олег Синютка. – Я сьогодні звернувс я із цією проблемою до міністра фінансів України та до голови парламентського комітету з питань податкової і митної політики. Сподіваюся, що це неподобство, яке планує зробити ДФС України, зупинять посадові особи держави”.

Нагадаємо, що Президент України підписав Закон, згідно із яким ремонт доріг державного значення у чотирьох областях України здійснюватиметься за рахунок 50% коштів, які надійшли від перевиконання загального обсягу митних платежів. Експеримент, окрім Львівської, запроваджено у Волинській, Чернівецькій та Одеській областях. На Львівщині за рахунок цих коштів заплановано відремонтувати три автодороги: Львів – Радехів – Луцьк (Н-17), ділянки Львів – Сколе автомобільної дороги загального користування державного значення Київ – Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачеве, Ужгород) (М-06) та автомобільної дороги загального користування державного значення Сколе – Славське (Т-14-24).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.