дивись.info

Через скарги підприємців двох митників підозрюють у корупції

Через скарги підприємців двох митників підозрюють у корупції

Львівська митниця ДФС розпочала службове розслідування щодо діяльності керівництва двох митних постів: “Броди” та “Стрий”. Про це повідомив начальник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук.

“Підприємці, які займаються зовнішньо-економічною діяльністю під час наради в Львівській ОДА скаржилися на те, що керівники митних постів “Броди” та “Стрий” відмовили їм у розмитненні товару, – зазначив Лев Прокіпчук. – Бізнесменам було сказано, що план збору митних платежів на серпень місяць уже виконано, відповідно їм порадили повернутися на митницю уже у вересні. Через такий підхід митників підприємці втратили час. Крім того, їм довелося заплатити додаткові кошти за збереження товару. Цих фактів цілком достатньо для того, аби розпочати службове розслідування. За результатами якого прийматимемо кінцеве рішення про звільнення керівників зі займаної посади”.

Нагадаємо, що голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся з представниками бізнесу, підприємства яких зареєстровані на території Львівщини та сплачують митні платежі поза її межами. На цій нараді підприємці скаржилися на роботу деяких митних постів Львівської митниці ДФС.

У підсумку розмови із підприємцями, керівник області доручив начальнику Львівської митниці ДФС сприяти місцевому бізнесу у розмитненні товарів, аби максимально скоротити час здійснення митного оформлення товарів. Крім того, керівник області доручив провести службове розслідування щодо перевірки фактів зловживань озвучених підприємцями на нараді та звільнити керівників митних постів “Броди” та “Стрий”.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.