дивись.info

П’ятак взяв участь в академічній конференції «Освіта задля змін: духовність та інновації»

П’ятак взяв участь в академічній конференції «Освіта задля змін: духовність та інновації»

1 жовтня в приміщенні Національного університету «Львівська політехніка» в рамках 8-го Екуменічного соціального тижня проходить академічна конференція «Освіта задля змін: духовність та інновації». Розпочалася конференція з екуменічної молитви за єдність християн. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба облради.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови Львівської обласної ради Валерій П’ятак. Зокрема, він зазначив: «Львівська обласна рада вже не вперше бере участь в організації та проведенні Екуменічного соціального тижня у Львові і щоразу ми проходимо від фундаментального обговорення проблеми до напрацювання конкретних пропозицій з їх вирішення. Сьогодні ж темою для обговорення є питання освіти, її місце при проведенні реформ і змін».

Окрім того Валерій П’ятак зазначив, що перед тим, як говорити про зміни, треба визначити спершу саму модель освіти, яку хочемо збудувати, а вже потім малювати «дорожню карту» і приступати до реформ. «Переконаний, що нинішній форум дасть конкретні пропозиції, які можна буде імплементувати в освіті», – зазначив Валерій П’ятак.

Також заступник голови львівської обласної ради звернувся до викладачів та вчителів зі словами: «В переддень вашого професійного свята, хочу побажати усім гарних директорів, гарних чиновників, але, насамперед, гарних студентів та учнів, яким ви зможете передати свої знання».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.