дивись.info

Затверджено інвестиційний проект для реалізації інвестиційного проекту «Креативний квартал»

Затверджено інвестиційний проект для реалізації інвестиційного проекту «Креативний квартал»

Сесія Львівської міськради затвердила інвестиційний проект для реалізації інвестиційного проекту «Креативний квартал», умов конкурсу і конкурсної документації з вибору інвестора.

«Йдеться про територію трамвайного депо, розміщеного між вул. Небесної Сотні та вул. Сахарова. Які умови ми пропонуємо інвестору – передати об’єкти нерухомого майна, терміном оренди на 50 років, доставити вимогу завершення реконструкції впродовж не більше 2 років і звільнити інвестора від орендної плати на час проведення реконструкції, оскільки так передбачає Цивільний Кодекс та Закон України «Про оренду державного та комунального майна». Зокрема, норма звучить таким чином, що орендар звільняється від орендної плати на весь час, коли він не може використовувати об’єкт за цільовим призначенням без своєї на це вини.

В подальшому ми пропонуємо визначити розмір орендної плати окремим рішенням сесії міської ради. Процедура вибору інвестора буде відбуватися таким чином: після затвердження та, звісно, за умови прийняття цього рішення на сесії міської ради, збереться інвестиційна комісія, буде опубліковано оголошення в газеті «Ратуша», і результати конкурсу будуть винесені на розгляд сесії», – розповіла начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич.

З метою реалізації проекту «Креативний квартал», виділено ряд будівель та споруд на вул. Д. Вітовського, 57, які за результатами інвестиційного конкурсу передаватимуть інвестору в оренду на 50 років. Протягом 2 років з дня укладення договору оренди, інвестор зобов’язується реставрувати та здійснити реконструкцію будівель та споруд на вул. Д. Вітовського, 57, зберігаючи їх первинний вигляд. На термін виконання робіт з реконструкції та реставрації інвестор звільняється від орендної плати. Після завершення робіт, орендна плата встановлюється за рішенням міської ради.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.