дивись.info

Донорська кров для поранених бійців АТО

Донорська кров для поранених бійців АТО

Курсанти 3-го курсу факультету з підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції Львівського державного університету внутрішніх справ стали донорами крові для поранених військовослужбовців, які перебувають на лікуванні у Військово-медичному клінічному центрі західного регіону. Зважаючи на події, що відбуваються в Україні, така допомога є неабияк актуальною. Адже кожна крапля донорської крові може стати запорукою порятунку життя людини.

Вчинок цих сімох юнаків – Дениса Дудка, Юрія Ілечка, Романа Максименка, Михайла Остяка, Олександра Тищенка, Андрія Чумакевича та Миколи Яцкевича – заслуговує на повагу, адже здати кров для українських захисників вони вирішили з власної волі.

Так, у кожного з донорів взяли близько 450 мл сполучної тканини. А завтра, 2 жовтня, до госпіталю вирушить наступна група охочих допомогли бійцям АТО. Як зазначають лікарі, зараз кожна краплина крові – на вагу золота. Якщо інколи необхідна лише кров конкретної групи, то зараз постійно потрібна  кров усіх груп – і поширених, і рідкісних.

Відділ зв’язків з громадськістю ЛьвДУВС

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.