дивись.info

У Жовкві відкрили демонстраційний клас енергоефективних технологій

У Жовкві відкрили демонстраційний клас енергоефективних технологій

У Жовківській школі №3  відкрили перший в області демонстраційний клас енергоефективних технологій.  

Навчальну кімнату облаштовано за усіма правилами енергозбереження: утеплено стіни, встановлено енергозберігаючі вікна та двері, а також замінено усі лампи на енергоощадні. Крім того, у шкільному приміщенні встановили моделі енергозберігаючих технологій та відновлюваних джерел енергії. Усі бажаючі зможуть ознайомитися з заходами енергозбереження за допомогою мультимедійного екрану, який також є у класній кімнаті.

“Тішить те, що питання ефективного та економного використання енергоресурсів та бережного ставлення до природи цікавить таку велику кількість людей, – сказала керівник апарату  Львівської обласної державної адміністрації Маріана Вільшинська, звертаючись до присутніх. – Сподіваюся, що експеримент, який ви започаткували невдовзі перейматимуть інші навчальні заклади області”.

Маріана Вільшинська подякувала колективу школи за таку ініціативу та вручила від імені Львівської облдержадміністрації книги, які передали в бібліотеку Жовківської ЗОШ №3.

До речі, відкриття демонстраційного класу енергоефективних технологій приурочено До Дня енергії, який відзначають 2 жовтня. Захід організовано в рамках програми “Демонстраційні проекти Угоди мерів” та за часткової фінансової підтримки Європейського Союзу. Місто Жовква одним з найперших  підписало “Угоду мерів” – ініціативу, започатковану Європейським Союзом. Міста, які долучились до неї, взяли на себе зобов’язання до 2020 року зменшити викиди вуглекислого газу на 20% за допомогою енергоефективності та поновлюваних джерел енергії.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.