дивись.info

Руслана Писанка і Володимир Горянський покажуть у Львові «Витівки ангелів»

Руслана Писанка і Володимир Горянський покажуть у Львові «Витівки ангелів»

У середу, 14 жовтня, на сцені Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки (вул. Городоцька, 36) відбудеться прем’єра вистави «Витівки ангелів» за участю зіркових акторів – Володимира Горянського та Руслани Писанки. Початок – о 19:00.

Постановка «Витівки ангелів» здійснена за мотивами п’єси «Виконавець бажань» скандального білоруського драматурга, кіносценариста, режисера та публіциста Андрія Курейчика. Художник-постановник – Савелій Барашков, музичне оформлення – Іван Ганєв. Продюсер проекту – Слава Жила. Тривалість вистави – 1 год. 40 хв.

За жанром «Витівки ангелів» – фантастична комедія. Герої постановки стають заручниками цікавої ситуації – чоловік і дружина несподівано переселяються у тіла одне одного. Роль чоловіка виконує відомий український актор Володимир Горянський, а роль дружини, темпераментної шатенки-домогосподарки, – його не менш знана колега по акторському «цеху» Руслана Писанка. Спершу герої сприймають те, що з ними трапилося, як справжню трагедію. Але поступово миряться із такою, здавалося б, трагічною витівкою долі і навіть знаходять у ній маленькі радощі. Та найбільша інтрига – у фіналі…

Ролі ще двох чарівних персонажів у виставі «Витівки ангелів» – власне, двох янголяток – виконують Максим Максимюк і Валентина Сергєєва.

Ціни на квитки на виставу «Витівки ангелів» 14 жовтня у Львівському театрі ім. Лесі Українки – від 100 до 380 грн.

Квитки можна придбати у касі театру або онлайн на concert.ua.

Довідки – за тел.: 066-799 68 59.  

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.