дивись.info

У парку Знесіння створили соціально-екологічний проект

У парку Знесіння створили соціально-екологічний проект

Міжнародна громадська організація «GLEN», регіональний ландшафтний парк «Знесіння», громадська організація «Аналітичний центр «За ЕКОрозвиток» у парку Знесіння створили соціально-екологічний проект «Park Znesinnya Vineyard & Urban Garden», аналогів якому немає в Україні. Про це повідомили організатори.

Під час цього заходу львів’яни будуть прибирати область в південній частині парку Знесіння від надмірної рослинності та сміття. Метою проекту є підготувати місце для розвитку виноградарства та створення міського саду.

Організатори сподіваються, що в результаті його реалізації буде покращено санітарний стан ділянки, відкриється панорама міста з вершин пагорба, а також відродиться давня культура виноградарства.

Ми хочемо зробити парк таким, яким він був ще у XVI ст. Згідно з принципами урбаністичного садівництва, кожен зможе вирощувати тут виноград, овочі та фрукти як спільні ресурси.

Оргкомітет соціально-екологічного проекту «Park Znesinnya Vineyard & Urban Garden запрошує мешканці долучитись до розчищення території, яке розпочнеться 10 жовтня о 10.00 у парку Знесіння.

Місце збору учасників: вул. Олекси Довбуша, 24

Реєстрація учасників: тут

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.