дивись.info

Громадські організації Львівщини підтримали Радикальну партію на виборах

Сьогодні, 9 жовтня, під час урочистої Академії з нагоди святкування 125-ї річниці створення Української Радикальної партії Львівська територіальна організація Радикальної партії Олега Ляшка підписала угоду про співпрацю з низкою громадських організацій області.

Серед підписантів угоди керівники таких організацій, як ВГО «Союз захисту підприємців», ВГО «Асоціація – моя родина», Львівська обласна спілка ветеранів Афганістану, ГО «Законність і порядок», ЛОГО «Вибір», ГО «Кредитний майдан», ГО «Львівське Ставропігійське братство», ГО «Автомайдан-Червоноград», ГО «Вектор справедливості», а також львівського інформагентства «Медіастар», ГО «Комітет Народного Контролю».

Від Львівської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка угоду з громадськістю підписав керівник обласного виборчого штабу Юрій Візняк.

«На сьогоднішній день наша організація представлена у 29-ти районних та міських організаціях, разом зареєстрованими є біля 1100 кандидатів різних рівнів. Сьогодні, попри урочисту Академію, присвячену 125-річчю народження Великого Каменяра, ми також вручили нашим однопартійцям посвідчення кандидатів у депутати, а також підписали важливу угоду з громадськими організаціями про підтримку нас на виборах», – прокоментував Юрій Візняк.

«Політична партія – це інструмент, а не бізнес-проект. Ми всі отримали можливість, аби впровадити в життя нашої країни радикальні зміни. Фракція Радикальної партії Олега Ляшка у Верховній Раді постаралась для створення міцного фундаменту, ухваливши низку законопроектів, що сприяють підвищенню соціальних стандартів, послабленню безпідставного тиску на підприємців, розвитку виробництва, приваблення в економіку інвестицій, тощо. І ми на місцях маємо гідно скористатись цією можливістю», – зазначив перший номер у списку РПЛ до Львівської міської ради Володимир Марусяк.

«Ми не бачимо сьогодні кращої політичної сили, ніж Радикальна партія Олега Ляшка. Ця партія має унікальну економічну програму, наполегливо впроваджує реформи. Ця політсила пропонує конкретні дії, що піддаються виміру та контролю», – резюмував голова ГО «Львівське Ставропігійське братство» Ярослав Кміт.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.