дивись.info

Садовий не перемагає у виборах в першому турі, – Фама

Садовий не перемагає у виборах в першому турі, – Фама

Якби вибори міського голови відбулись наступної неділі, 46,9% респондентів віддали б свої голоси за чинного міського голову Андрія Садового. Далі у списку Володимир Гірняк та Дмитро Добродомов, які майже зрівнялись у рейтингу. 17,9% львів’ян не мають наміру іти на вибори.

Такими є результати дослідження, проведеного соціологічною агенцією «Фама» у жовтні 2015 року у Львові, повідомляє Дивись.Інфо. 

Розподіл голосів між кандидатами на посаду міського голови Львова виглядав би так:
• Андрій Садовий – 46,9%
• Володимир Гірняк – 15,5%
• Дмитро Добродомов – 15,3%
• Руслан Кошулинський – 7,3%
• Оксана Юринець – 5,1%
• Ігор Васюник – 2,2%
• Ігор Зінкевич – 2,2%
• Олег Баляш – 1,2%
• Віктор Галасюк – 1,2%
• Оксана Жолнович – 0,5%
• Анатолій Країнський – 0,5%
Проголосувати проти всіх або зіпсувати бюлетень готові 2,1% респондентів.
Рейтинги кандидатів на посаду міського голови Львова сформовано за результатами опитування львів’ян, які братимуть участь у виборах та з різною мірою визначеності називають кандидатів, за яких голосуватимуть. Окрім того, майже кожен п’ятий львів’янин (18,4%) не визначився за якого кандидата на посаду міського голови Львова голосуватиме.
«Ядро рейтингу» серед кандидатів на посаду міського голови виглядає наступним чином: Андрій Садовий – 27,5%, Володимир Гірняк – 5,5%, Дмитро Добродомов – 2,5%, Руслан Кошулинський – 2,4%, Оксана Юринець – 1,2%, Ігор Васюник – 1,0%.
В умовах проведення гіпотетичного другого туру виборів між Дмитром Добродомовим та Андрієм Садовим лише 79,8% респондентів змогли здійснити вибір на користь одного з кандидатів. Враховуючи відповіді лише тих респондентів, які здійснили вибір, розподіл голосів має наступний вигляд: Андрія Садового в другому турі підтримали б 71,5% опитаних, Дмитра Добродомова – 28,5%.
Здійснити вибір за умови, що у гіпотетичному другому турі виборів братимуть участь Андрій Садовий та Володимир Гірняк, змогла дещо менша частка респондентів – 78,6%. Свою підтримку Андрію Садовому висловили б 74,3% опитаних, а його опонентові – 25,7%.

Довідка
Дослідження проводилось соціологічною агенцією «Фама», методом «facetoface» інтерв’ю 3-4 жовтня 2015 року. Було опитано 800 респондентів, старших 18 років. Похибка репрезентативності вибірки з довірчою ймовірністю 0,954 не перевищує 3,5% для показників близьких до 50%, 3% – для показників близьких до 25% або 75%, 2,1% – для показників близьких до 10% або 90%, 1,5% – для показників близьких до 5% або 95%, 0,7% – для показників близьких до 1% або 99%.
Дослідження проводилося із використанням методики «Диференційованого вимірювання електоральних преференцій», яка була розроблена соціологічною агенцією «Фама». «Ядро рейтингу» – мінімальний розмір рейтингу партії чи кандидата, тобто частка виборців, які цілком визначені у своєму виборі і не розглядають альтернатив та голосуватимуть за вказану політичну силу чи кандидата.

unnamed (1)

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.