дивись.info

Садовий заохочує порушувати Конституцію України

Садовий заохочує порушувати Конституцію України

Міський голова Львова Андрій Садовий відреагував на критику Facebook-спільноти щодо звільнення начальника управління культури Львівської міськради Ірини Магдиш.

У розширеній відповіді на своїй сторінці у Facebook Андрій Садовий пише щодо присутності релігії у школах, то, на думку міського голови, це мають робити дипломовані спеціалісти.

«Є єдиний законний механізм такої присутності – це уроки християнської етики, які викладають дипломовані вчителі (в тому числі і духовні особи). Якщо начальник управління культури спостерігала інше, незаконне залучення школярів представниками церкви, то про це треба доповідати керівництву, вживати дії, а не ілюструвати згодом цими прикладами тезу про те, як все погано з культурою у Львові», – зазначив Садовий.

Але міський голова Львова Андрій Садовий, напевно, забувся Конституцію України, а саме стаття 35 де зазначено, що усі релігії рівні, жодна релігія не може бути визнана державою, як обов’язкова і “Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа – від церкви.” Там чітко написано що школа окрама від церкви! Школа має бути окрема від будь якої релігії, і ні для кого немає виключення, ні для християн, мусульман, буддистів чи інших релігій! І тому запровадження уроків “християнськоє етики” в загально освітніх школах є грубим порушенням Конституції України! З огляду на те що жодна релігія в Україні не є державною, чому запроваджено уроки саме “християнської етики”, а не наприклад “буддиської” чи “мусульманської етики”? Що робити на таких уроках дітям, які належать до інших віросповідань?

InLviv

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.