дивись.info

В рамках фестивалю сучасної музики «Контрасти», відбудеться Contrast Session

Сьогодні о 22.00 у нічному клубі Picasso відбудеться виключна подія для клубного життя Львова – Contrast Session, в рамках XXI Міжнародного фестивалю сучасної музики «Контрасти».

У період з 22.00 години вечора до 5.00 години ранку слухачу наживо буде представлено максимальне різноманіття стилів електронної музики у поєднанні з традиційними «живими» інструментами.

За словами організаторів, це свого роду експеримент, адже пересічний відвідувач таких закладів добре звик до вже знайомих фонограм та певного формату.

Організатори ж прагнуть показати дещо нове і можливе у клубній культурі Львова та наповнити нічні танці цікавою сутністю, запропонувати присутнім нові відчуття.

За планом, о 22:00 розпочне вечір таємничий та загадковий MANU, side-проект саксофоніста відомої львівської джазової команди «Шоколад» Михайло Балог. Його музика чудово підійде для тематичного інтро, адже музикант буде наживо синтезувати такі стилі електронної музики, як Experimental/Ambient/Psychill/Dubstep та Tribal.

«Враховуючи новий формат вечірки, ми вирішили додати до електронного наповнення й короткі інструментальні соло-сети, тож після MANU слухачі матимуть змогу насолодитися звуками барокової скрипки у виконанні відомого українського скрипаля Олександра Пілчена.

Продовжуватиме вечір київський експериментальний дует Blook (Олексій Шмурак та Олег Шпудейко) у розрізі IDM – Intelligent Dance Music.

Після цього присутнім знову буде запропоновано короткий соло-сет віолончеліста Золтана Алмаші.

Наступним учасником ночі є експериментальний електронний проект зі Львова, який складається з композитора, звукового дослідника, художника, дизайнера та виконавця Андрія Ноумена.

Активно-танцювальну частину ночі презентуватиме та розпочинатиме Tonika FunkMasters, яка вже більше десяти років, в рамках проекту Tender Session, пропагує свої виступи у форматі поєднання електронної музики та «живих» інструментів. Цього разу супроводом drum&bass музики від Тоніки буде труба (Віталій Гава) та флейта (Дімз). А естетичним доповненням сету цього разу будуть чудові балерини (classical ballet).

Далі для танцполу працюватиме DerrickFunkMasters – відомий львівський drum&bass ді-джей та композитор. У дуеті з Тонікою він публікує свої твої твори на відомих європейських лейблах вініловими та цифровими тиражами.

У наступні години присутні зможуть насолодитися Deep House/Tech музикою від активного львівського діяча певної субкультури, автора проекту та простору Fredra. 61 – Terry Mutiny. Цього разу його саунд супроводжуватиме вокалістка Катрін Дзігуа.

Завершенням ночі буде сет електронної музики від Миколи Кшановського»,- розповіли організатори

22:00 – 05:00/Picasso Клуб /Contrasts session

Manu: Experimental/Ambient/Psychill/Dubstep/Tribal

Alexander Pilchen: Short acoustic baroque violin solo set

duet Blook (Alexey Shmurak & Oleg Shpudeiko): IDM

Zoltan Almashi: Short acoustic cello solo set

Noumen: IDM/Experimental Electronic

Tonika FunkMasters feat. live influence by flute&horn&classical ballet: Drum&Bass

Derrick FunkMasters: Drum&Bass

Terry Mutiny (Fredra.61) feat. Katrin Dzigua :Deep/Tech House

Mykola Khshanovskyi: Closing – short electronic set

Вартість квитків 80 грн. Квитки продаються у касі філармонії та на gastroli.ua

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.