дивись.info

Асамблея національностей України обговорить у Львові актуальні питання етнонаціональної політики України

Асамблея національностей України проводить 17 жовтня 2015 року круглий стіл на тему «Національності України як фактор консолідації єдиної держави», який відбудеться о 12:00 год. у приміщенні конференц-залу готелю «Нобіліс» (вул. О. Фредра, 5). За підсумками роботи круглого столу в Адміністрацію Президента, Верховну Раду і Кабінет Міністрів України будуть направлені пропозиції та рекомендації з актуальних питань етнонаціональної політики України. Про це Дивись Інфо повідомили у прес-службі ЛМР.

Асамблея національностей України є об’єднанням представників всіх національностей України і створена для сприяння розвитку та зміцнення дружби і солідарності між національностями, які проживають на території України.

У роботі круглого столу «Національності України як фактор консолідації єдиної держави» візьмуть участь державні та громадські діячі України, керівники національних громад Львівщини, вчені та фахівці, молодіжні організації, журналісти та працівники ЗМІ.

Основні завдання круглого столу:

  • обговорити з учасниками особливості реалізації етнополітики в умовах полікультурної держави,
  • розробити алгоритми роботи з питання формування державної політики мультикультуралізму,
  • ознайомитися із питаннями міжетнічних відносин на Львівщині та розробити шляхи вирішення, шляхом доведення думки спільноти до вищих керівних органів держави.

Основні питання:

  1. Асамблея Національностей України: мета, напрямки діяльності, заходи.
  2. Національності України: сучасний стан, питання, проблеми.
  3. Консолідація українського суспільства як необхідний фактор збереження державності.
  4. Державна підтримка неурядових та громадських організацій, представників та лідерів національних громад.

Після закінчення круглого столу Асамблея національностей України запрошує відвідати благодійний концерт до Дня захисника України під назвою «Захистимо Україну піснею», який відбудеться о 15:00 год. у Будинку культури Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, що на вул. Личаківській, 26.

Контакти Західного представництва Асамблеї Національностей України: 067-453-73-73.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.