дивись.info

Громадський транспорт курсуватиме вулицею Устияновича

Громадський транспорт курсуватиме вулицею Устияновича

Розпочались ремонтні роботи на вул Устияновича. Тут зараз влаштовують дорожнє корито. Як розповів Андрій Садовий, міський голова Львова, основні роботи мають завершити до кінця жовтня. Також буде реконструйовано сквер, де планують висадити чимало дерев.

«Я приїхав перевірити, як ведуться роботи на вул Устияновича. До кінця місяця повністю вул Устияновича має бути завершена і має бути нормальний проїзд до Львівської Політехніки. Наступний етап – це поєднання з вул Шептицького. Ми знайшли порозуміння усіх сторін, ми жодним чином не строюємо нікому проблем. Основою є сам сквер, який нормально збережений, тут ми будемо робити дуже якісну реконструкцію, будемо залучати усі громадські організації. Також цього року маємо висадити дуже багато нових дерев. Будемо висаджувати дерева, паралельно будемо проводити роботи, щоб цей транспортний вузол отримав нове якісне дихання.

Тут треба багато дерев посадити, бо дерева – це життя. В парку також плануємо висаджувати дерева. Будемо це робити спільно з громадськістю. Ця територія має дуже сильну енергетику. Собор св. Юра, пам’ятник Митрополиту Андрею, сам сквер – це константи. По дорозі було багато дискусій, але проектанти знайшли повне порозуміння, це об’єднало усіх, дуже інтелігентно, в спокої проводимо роботи, щоб люди мали можливість користатись громадським транспортом – тролейбусами, автобусами. До кінця цього місяця основний об’єм робіт по вул Устияновича буде зроблено, буде нормальний заїзд у Львівську Політехніку. Цей парк має стати окрасою, це буде великий пішохідний простір. Ми йдемо традицією, якою йдуть європейські столичні міста, коли збільшується громадський простір. Робота була складна, але знайшли порозуміння. Крок за кроком йдемо вперед», – розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.