дивись.info

Львівська ОДА підтримує вимоги громади Миколаєва

Громадськість міста Миколаєва, що на Львівщині, вимагає законного призначення на посаду секретаря міської ради та негайно розглянути це питання на сесії. З відповідним проханням до місцевої влади звернулись представники громади міста. Зокрема, обурення викликало рішення суду, який поновив на посаді попереднього секретаря міськради, звільненого з посади за власним бажанням.

Про це розповів голова Миколаївської райдержадміністрації Ярослав Папуга.

Варто наголосити, що у Миколаєві немає міського голови, якого ще два роки тому через хабар відсторонили від посади, натомість вже є два секретарі ради.

“Суд поновив на роботу попереднього секретаря. І це судове рішення потребує негайного виконання. Втім на цій посаді працює чинний секретар, якого у законний спосіб обрали депутати. Відтак усі його рішення можуть визнати незаконними, а у місті призупинитись кілька важливих соціальних та інфраструктурних проектів”, – розповів Ярослав Папуга.

Львівська ОДА підтримує позицію місцевої громади. Зокрема, з метою недопущення проблем із вирішенням господарських та інших питань життєдіяльності міста, облдержадміністрація наполягає на терміновому розгляді цього питання на сесії міської ради.