дивись.info

На сольному концерті у Києві «Піккардійська Терція» представить кілька пісенних прем’єр

На сольному концерті у Києві «Піккардійська Терція» представить кілька пісенних прем’єр

Серед них – пісні Богдана Весоловського і Кузьми «Скрябіна»

Менше трьох тижнів залишається до великого сольного концерту вокальної формації «Піккардійська Терція» у Києві. Довгоочікувана зустріч «піккардійців» із київськими меломанами відбудеться у суботу, 31 жовтня, у Жовтневому палаці (МЦКМ). Початок – о 19:00.

За останній рік знаменитий львівський акапельний чоловічий гурт «Піккардійська Терція» встиг втретє за рік (2014-2015 рр.) побувати із концертним туром у містах сходу та півдня України, а також багато гастролював Західною, Центральною і Північною Україною. Оксамитове багатоголосся «піккардійців» звучало у 2015-му і за кордоном, зокрема в Канаді, у Польщі та Чехії.

Попередній сольний концерт «Терції» у столиці відбувся восени 2014-го. Тоді, зважаючи на великий ажіотаж довкола виступу, учасники формації просто зі сцени пообіцяли своїм київським шанувальникам невдовзі знову приїхати до них. Обіцянки дотрималися – і 31 жовтня везуть у Жовтневий палац нову концертну програму.

На концерті 31 жовтня «піккардійці» порадують меломанів не тільки хітами «Старенький трамвай», «Берег ріки», «Нехай…», а й представлять кілька прем’єр. «Виконаємо стрілецьку пісню «Коли ви вмирали» на музику Михайла Гайворонського і слова Михайла Кураха, – розповідає художній керівник «Піккардійської Терції» Володимир Якимець. – Цією піснею ми хотіли б віддати шану усім героям, які поклали своє життя за волю, за долю України у різні часи становлення нашої держави. Уперше у Києві прозвучить композиція «Подай рученьку» Богдана Весоловського, яка з’явилася у нашому репертуарі лише кілька місяців тому – до 100-річчя цього відомого українського композитора. Згадаємо також нашого колегу і друга Андрія Кузьменка, виконавши його маловідому пісню «Шукав свій дім» («Зима»). Прозвучить на концерті у Києві і пісня «Запроси мене у сни» Володимира Івасюка, яка увійде у наш наступний альбом. Загалом 31 жовтня у Жовтневому палаці представимо усе різноманіття нашого музичного матеріалу – як у піснях, так і в їхньому виконанні. Буде і класична акапельна «Терція», і душевно-фольклорна, а на десерт готуємо найдрайвовіші та найефектніші композиції, які виконаємо разом із барабанщиком Ігорем Леськом».

Двогодинні концерти «Піккардійської Терції» – це завжди заряд душевності, мелодійності, позитиву і виключно справжніх емоцій. В одній концертній програмі голосисті «піккардійці» об’єднують пісні із різних періодів своєї творчості, а їх за 23 роки музикування колективу назбиралося немало-небагато – понад 300! Відтак у формації, як зауважує Володимир Якимець, «є понад 300 тем для розмови зі слухачами».

Квитки на концерт «Піккардійської Терції» 31 жовтня у Києві – тут:

http://parter.ua/ua/event/42/54/1995.html

http://kasa.in.ua/ua/events/view-pikardiyska-tertsja-kyiv.html

https://kiev.karabas.com/pikkardijskaya-terciya-kiev

Довідка. «Піккардійська Терція» – унікальний колектив для української музичної культури. За 23 роки стрімкої пісенної кар’єри цей чоловічий гурт по праву завоював звання «музичної легенди України», а його учасники стали визнаними «метрами акапельного співу». Від 1992-го, року свого заснування, «Терція» випустила чотирнадцять різножанрових альбомів та збірок. А цими днями «піккардійці» (Володимир Якимець, Ярослав Нудик, Богдан Богач, Андрій Капраль, Андрій Шавала та Роман Турянин) працюють над новим, п’ятнадцятим за ліком, студійним альбомом.

У репертуарі «Піккардійської Терції» – понад 300 пісень у найрізноманітніших музичних стилях: поп, рок, класика, фольк, джаз, кантрі, духовна музика, рок-н-рол, блюз… На 95 відсотків це – україномовний репертуар. Хоча загалом у пісенному активі секстету є пісні 12-ма (!) мовами. Не менше вражає й географія виступів формації: Польща, Німеччина, Чехія, Іспанія, Італія, Франція, Канада, США, Бельгія, Швейцарія, Австрія і навіть Сингапур. У 2008-му році вокальна формація удостоїлася найпрестижнішої культурно-мистецької нагороди – Національної премії України ім. Т. Шевченка.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.