дивись.info

В подвійному даху автомобіля митники знайшли 1300 пачок сигарет

В подвійному даху автомобіля митники знайшли 1300 пачок сигарет

Учора в пункті пропуску «Грушів» (Львівська обл.) працівники Львівської митниці ДФС у спеціальному сховищі автомобіля знайшли сигарети. Про це Дивись Інфо повідомили у прес-службі ДФС у Львівській області.

Перевезти до Республіки Польщі контрабандний товар намагався громадянин України смугою спрощеного митного контролю «зелений коридор». Однак, під час митного контролю транспортного засобу, в митників виникла підозра щодо наявності в ньому товарів, які переміщуються з приховуванням від митного контролю. Вона підтвердилась, коли у боксі для поглибленого огляду товарів та транспортних засобів за допомогою спеціальних засобів митного контролю, в автомобілі було виявлено сховок порожнину між металевим та пластиковим нарощеним дахом. Там і було приховано сигарети. Більшість з них (1000 пачок) без акцизних марок.

Отже, громадянин України переміщував через митний кордон України товар з приховуванням від митного контролю, з використанням спеціально виготовлених сховищ, що утруднюють виявлення товарів. За цим фактом складено протокол про порушення митних правил, передбачених ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. Сигарети та автомобіль 1997 року випуску вилучено. Справу скеровано до суду, який визначить покарання.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.