дивись.info

“Гідним Слави Героїв!” – благодійний концерт до Дня Захисника України

У п’ятницю, 16 жовтня, о 14.00 год. у рамках кампанії «Відповідальне місто» в актовому залі військової частини 80-ї окремої аеромобільної бригади за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 88, до Дня Захисника України відбудеться святковий благодійний концерт: «Гідним Слави Героїв!». Ініціатором та організатором концерту є Франківський відділ соціальної роботи Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Захід відбудеться для учасників АТО та їх сімей.

У святковій програмі візьмуть участь: український естрадний співак, Заслужений артист України, Народний артист України – Мар’ян Шуневич; квартет бандуристок «Львів’янки» Львівської обласної філармонії; українська співачка і телеведуча, громадський діяч – Софія Федина; естрадний балет «Time out». Ведучими концертної програми будуть: громадський діяч, співак та учасник гурту «Хочу ще!» – Юрій Шивала та Софія Федина. Також, гостем святкової програми буде співачка та автор пісень Христина Панасюк з м. Рівне.

«Захиснику Вітчизни, Герою нашої нації, Гідному слави Героїв, присвячена ця концертна програма. Така маленька лепта, яку ми вносимо у повсякденне життя наших ГероївВ з вдячністю за наш спокій, за їх відвагу та патріотичний дух, яким гордитимуться нащадки нашої нації», – Світлана Гриців, начальник відділу соціальної роботи Франківського району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Окрім того, участь у заході візьмуть представники громадських організацій та благодійних фондів, які працюють з учасниками АТО та їх сім’ями, ветерани війни, учасники групи взаємопідтримки учасників АТО та їх сімей, працівники Франківської районної адміністрації Львівської міської ради.

«Прикро, що не усім родинам учасників АТО сьогодні до душі святкування: понад 50 львівських родин оплакують незворотну втрату в своєму житті. Війна є надзвичайно великою трагедією для всіх нас. Материнський біль, сльози дружин і очікування батька дітьми не вщухатимуть ще довго. Тому ми маємо бути сильними і єдиними. Ми потрібні учасникам АТО не лише через матеріальне забезпечення, але й бути духовною підтримкою. Дякую всім і кожному, хто долучився до цього благодійного концерту. Попри все, життя триває і необхідно його наповнювати любов’ю та толерантністю, тоді перемагатимемо не лише на фронті, а й у власних душах», – Оксана Рубай в.о. директора Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї. дітей та молоді.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.