дивись.info

Громадські активісти спільно з поліцією слідкуватимуть за дотриманням порядку на дитячих майданчиках

В рамках кампанії «Місто дружнє до дітей» працівники львівської поліції під час патрулювання звертатимуть особливу увагу на порушення правил перебування на дитячих та спортивних майданчиках. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛМР.

«Батьки в дії» – громадська організація, яка об’єднала активних батьків Львова для того, щоб зробити Львів якомога більше пристосованим до потреб сімей з дітьми. Усі батьки, які гуляють з дітьми на дитячих майданчиках, бачать їх жахливий стан. Поламані каруселі, відірвані гойдалки, побите скло на траві чи грунті. Передусім, така ситуація виникає в результаті неправильної експлуатації “дорослих дітей”, які по вечорах і вночі сидять на цих ж майданчиках. І щороку таких випадків стає усе більше, скільки грошей не вкладай у майданчики чи благоустрій скверів, а вночі їх зламають вандали. Це, до речі, одна із основних причин, чому багато мікрогромад і сусідів не готові сьогодні встановлювати за власний кошт і потім дбати про, наприклад, спільне подвір’я. Ми, представники громадських організацій Львова, знаємо, що охорона громадських місць належить до компетенції поліції. Ми їм довіряємо, і тому звернулись до головного патрульного із проханням посилити патрулювання дитячих майданчиків і інших місць відпочинку, особливо у вечірній та нічний час», – зазначила Юлія Гвоздович, керівник ГО «Батьки в дії».

«Звичайно, біля кожного дитячого майданчика патрульного не поставиш. Це справді проблема, коли ігрові території стають місцем для розпивання алкоголю. Кожен патрульний знає, де на його території розміщені майданчики. Як денні, так і нічні патрулі навідуються туди час від часу. Ми просимо небайдужих батьків телефонувати на 102 і повідомляти нам про такі випадки. Екіпажі на місці складатимуть протоколи та штрафуватимуть за розпивання алкогольних напоїв в заборонених для цього місцях», – розповів Юрій Зозуля, начальник управління патрульної служби міста Львова.

«Щороку місто встановлює для маленьких мешканців міста майданчики. Але, на жаль, дитячі майданчики не встигають відслужити свій експлуатаційний термін через неналежне ставлення самих мешканців. Дуже прикро, що замість того, щоб дарувати радість дітям, майданчики є забавою для дорослих. Ми дуже вдячні активним мешканцям та новій поліції за небайдужість до проблеми та допомогу. Надіємося, що спільними зусиллями зможемо забезпечити порядок та заохотити мешканців дотримуватися правил перебування на дитячому майданчику», – зазначив Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту.

Довідка

Ідея створення кампанії «Місто дружнє до дітей» належить активним батькам міста, ГО «Батьки в дії» та управлінню молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Метою цієї кампанії є створення комфортного та сприятливого міського середовища для проживання усіх громадян, насамперед – дітей. Важливою умовою для формування міста, дружнього до дітей, є об’єднання зусиль усієї громади та влади міста для того, аби забезпечити дотримання прав та інтересів дітей та покращити їхнє становище. Тому до впровадження концепції «Міста, дружнього до дітей» залучають представників усіх структур та організацій, які працюють з дітьми – як владних, так і громадських, а також представників батьківського середовища.

На першому етапі цієї ініціативи було визначено перелік закладів харчування, які в пріоритетах своєї діяльності та існування створили комфортні умови перебування для батьків та їх малюків. Критеріями підбору таких закладів стали наявність наступних елементів: повивальні столики у туалетних кімнатах, дитяче крісло (приставне), дитяче меню, дитячі зони або окремі кімнати для дітей, паркінг для візочків.

Заклади харчування, які мають базові елементи, отримують наліпки на вітрини, щоб мешканці та гості міста візуально бачили місця, де буде комфортно дітям.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.