дивись.info

Колодій зініціював зустріч, на якій представники бізнесу зголосилися фінансувати проекти львівських науковців

Колодій зініціював зустріч, на якій представники бізнесу зголосилися фінансувати проекти львівських науковців

15 жовтня у приміщенні Західного наукового центру з ініціативи голови Львівської обласної ради Петра Колодія пройшла нарада експертів та підприємців з розробки пропозицій щодо розвитку ПЕК Львівщини.

У своєму виступі Петро Колодій наголосив, що низка нафтових і газових свердловин на Львівщині є збитковими через те, що при видобутку вуглеводнів використовуються старі технології. У зв’язку з цим їхня ціна досить велика. Така ж ситуація і у вуглевидобувній галузі.

“На Львівщині є достатньо сировини, маємо технології видобування, напрацьовані в Західному науковому центрі і в наших університетах. Об’єднавши зусилля науки і виробництва, можемо вийти на зовсім нові показники рентабельності та розв’язати екологічні проблеми”, зазначив Петро Колодій.

Також очільник області наголосив: “Львівська обласна рада неодноразово зверталася і до Президента України, і до Верховної Ради України, і до Кабінету Міністрів України з приводу ситуації, яка склалася у вугільній галузі Львівщини. На жаль, ці звернення поки що не дали бажаного результату. Саме тому я зініціював таку зустріч наших місцевих теоретиків і практиків”.

Заслухавши звіт про роботу громадської експертної групи з розвитку паливно-енергетичного комплексу Львівщини, керівник компанії “Екопромтех” заявив: “Ми готові інвестувати кошти в науку та реалізовувати низку проектів вже сьогодні”.

Під час наступної зустрічі науковці готові подати на розгляд інвесторів перелік проектів, напрацьованих фахівцями Західного наукового центру.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.