дивись.info

У Львові обрали Miss International Ukraine 2015

У Львові обрали Miss International Ukraine 2015

5 листопада 2015 року в столиці Японії – Токіо відбудеться 55-й ювілейний конкурс краси Miss International-2015. Свято краси відбудеться під патронатом прем’єр міністра Японії. Україну на цьому конкурсі представлятиме львів’янка Ніна Горинюк, яка брала участь у соціальному проекті «Міс Львів». Завдяки народному голосуванні стала переможницею соцпроекту, володаркою титулу «Міс Львів-2015». На конкурс краси в Токіо, Ніна Горинюк потрапила не випадково – пройшла відбір на спеціальному кастингу, де зокрема брали участь й інші учасниці реаліті-шоу «Міс Львів». Про це Дивись Інфо повідомили організатори.

Як зазначив президент конкурсу Miss International Ukraine Сергій Матяш, кастинги відбувалися в кількох містах України – Львові, Києві, Сумах, Житомирі, Вінниці.

Під час кастингу члени журі конкурсу Miss International-2015 були повідомлені про те, що Ніна бере участь в соціальному телепроекті «Міс Львів» і не мали жодних заперечень щодо цього.

«Питання заявки на конкурс в Токіо – це ще й клопіт візової підтримки. На вирішення візових питання потрібен місяць, – зауважив Сергій Матяш. – Кастинги відбулися три тижні назад».

За його словами, щойно з’явилася інформація про те, що на Miss International-2015 може поїхати Ніна Горинюк, яка пройшла етап відбору, як з’явилася інтрига. «На конкурсі Miss International-2015 існує олімпійський принцип: з одної країни – лише одна учасниця, – пояснює Сергій Матяш. – Тоді яким чином на цей конкурс ще претендує харків’янка, учасниця конкурсу «Міс Україна-2015»? Є ще одна нелогічність. Яким чином власники конкурсу «Міс Україна», який проводився під егідою «Міс світу» оголошує свою учасницю на інший конкурс – конкурс своїх конкурентів? Легітимність двох учасниць з України (львів’янки та харків’янки) можна пояснити так. Для того, щоб поїхати на Miss International-2015 потрібен кастинговий відбір. Кастинг пройшла Ніна Горинюк».

«Я дійсно була на кастингу, де показала журі своє портфоліо, відповідала на низку запитань, – підтвердила Ніна Горинюк. – У соцпроекті «Міс Львів» експертом була також офіційний представник конкурсу Міс світу в Україні, яка запросила кількох конкурсанток спробувати сили на кастингу. На співбесіді мене запитували, чого хочу досягти в житті, запитували про освіту. Виявилося, що одна з членів журі теж художня гімнастка, ми говорили про цю сферу. Їй сподобалося, що я треную дітей. Також на кастингу вели відеозйомку моєї розповіді-презентації. Потім я трохи продефілювала, попросили зняти підбори, уточнили параметри. Не знала, що пройшла відбір на кастингу. Півтори тижні тому мене викликали у Київ, де повідомили, що їду на конкурс Miss International-2015. Потім підписала контракт».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.