дивись.info

У Львові тисячі людей пройшли молитовною ходою за мир і Божу мудрість для українського народу

У Львові тисячі людей пройшли молитовною ходою за мир і Божу мудрість для українського народу. Розпочалась молитовна хода вулицями міста о 15.00 год від храму Святого Архистратига Михаїла. Духовенство УГКЦ, миряни та мешканці Львова пройшли до пам’ятника Митрополиту Андрею на площі святого Юра. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛМР.

«Сьогодні, як і минулого року, ми зібралися разом в жовтні місяці, для того, щоби віддати місто, нашу країну і кожного з нас під покров Владичиці нашої Богородиці. Сьогодні наша молитва на вервиці має особливе намірення – це молитва за мир і Божу мудрість для українського народу. Адже саме цього миру потребує сьогодні кожне наше серце, кожне наше помешкання. Сьогодні цього миру потребує наша країна, а також Божої мудрості, щоб можна було в житті завжди обирати правильне, так, як робила це Вона – обирала Бога і отримала життя.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=824716347647618&set=pcb.824716540980932&type=3&theater

Сьогодні разом з нами в цьому молитовному поході нас супроводжує процесійна ікона Чудотворної Теребовлянської Матері Божої, яка рятувала нас вже не один раз від тяжких упадків, від небезпек знищення міста. Насправді, вона прославилася великими чудами.

Ми розпочинаємо перед Храмом Архистратига Михаїла, спускаємося донизу, йдемо вул. Руською, через пл. Ринок, зупиняємося біля Римо-католицької Катедри, біля Храму Петра і Павла. Прошу засвідчувати, що ми є християнами миролюбивими і тими, що прагнуть спокою. Протягом молитовної ходи учасники мають можливість отримати вервиці і іконки Чудотворної Теребовлянської Матері Божої.

Закінчиться молитва на площі перед пам’ятником праведного Митрополита Андрея. Там нас чекає особливий дарунок від Господа Бога. Нехай милосердний Господь Бог благословить наш намір», – розпочав капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк.

Захід організовували з нагоди святкування 150-ліття від дня народження митрополита Андрея Шептицького. Під час ходи учасники молились на вервиці за мир та Божу мудрість для українського народу і її провідників. Очолив ходу Преосвященний владика Венедикт, єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ.

Це вже вдруге у Львові відбувається така молитва. Минулого року в контексті пам’яті митрополита Андрея всі єдналися у спільній молитві за мир.

«Особливістю цьогорічної молитви є те, що ми просили за посередництвом Богородиці, щоб Господь Бог дарував нам той мир, якого ми прагнемо. Також просили про Божу мудрість, яка є дуже потрібна в часі, в якому живемо. Це мудрість всеосяжна і багатогранна, яка необхідна в кожну сім’ю, родину, суспільство, державу. Особливо попросили мудрості для всіх наших провідників, які вже в недалекому майбутньому будуть провадити устроєм нашого міста», – зазначає капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк.

Розпочалась хода від храму святого Архистратига Михаїла УГКЦ (вул. Винниченка, 22), далі усі пройшли до церкви Успіння Пресвятої Богородиці УАПЦ (вул. Руська, 7), потім за маршрутом: Львівська Архикатедра Успіння Пресвятої Діви Марії РКЦ (пл. Катедральна, 1) – Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пам’ятник Святому Юрію Переможцю (пл. Григоренка) – Клінічна лікарня Львівської залізниці (вул. Листопадового Чину). Завершилась молитва вервиці на площі святого Юра перед пам’ятником праведному Митрополиту Андрею.

Хода мала екуменічний характер, адже учасники зупинялись біля храму Успення Пресвятої Богородиці Української Автокефальної Православної Церкви, Латинської катедри Римо-Католицької Церкви та біля Гарнізонного храму Української Греко-Католицької Церкви. Загалом відбулось п’ять молитовних зупинок, під час яких читали Євангеліє та короткі повчання.

Молитва відбулась у переддень річниці смерті військовослужбовця і пластуна Віктора Гурняка, тож наприкінці заходу молитву про мир і Божу мудрість зачитала Ірина Гурняк, дружина військовослужбовця.

Під час молитовної ходи несли Чудотворну ікону Теребовлянської Матері Божої, а після завершення молитви святиню залишили у храмі, щоб вірні мали можливість її почитати, перед нею молитися.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.