дивись.info

На Львівщині реалізували ще один проект міжнародної допомоги

На Львівщині реалізували ще один проект міжнародної допомоги

16 жовтня в селі Жовтанці Кам’янка-Бузького району відкрили реконструйований навчально-виховний комплекс. Це яскравий приклад активної громади села, яка змогла визначити одну із найважливіших проблем і вишукати можливість її вирішення, залучивши власні кошти та кошти міжнародної технічної допомоги – завдяки Українському Фонду Соціальних Інвестицій та коштам обласного бюджету Львівської області. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛОР.

Проект передбачав покращення умов надання освітніх послуг для громади села Жовтанці і включав в себе першочергові заходи з капітального ремонту та енергоефективності навчально-виховного комплексу. Загальний бюджет проекту становив 1 млн 190 тис. грн., з них 80 %  (952 тис. грн) – німецькі кошти KfW та  20 % (34,377 тис. грн.) – внесок громади, з яких 84,624 тис. грн – це кошти місцевого бюджету, а 119 тис. грн виділено з обласного бюджету.

У результаті реалізації мікропроекту були замінені котли, внутрішню систему опалення, вікна і зовнішні двері на енергозберігаючі металопластикові, встановлено рекуператори, зроблено відмостку.

Відзначимо, що завдяки тісній співпраці підписантів Угоди про співпрацю між Українським фондом соціальних інвестицій, Львівською обласною радою та Львівською обласною державною адміністрацією щодо впровадження Проекту “Сприяння розвитку соціальної інфраструктури”, у Львівській області реалізовується 38 проектів на загальну суму понад 43 млн грн. При цьому внесок з обласного бюджету становив 3 млн 572 тис. грн.

За ці кошти проводиться реконструкція об’єктів освіти, культури, охорони здоров’я для того, щоб мешканці області отримали європейський рівень обслуговування.

Вирішення проблемних питань територіальних громад області виключно за допомогою базових бюджетів є вкрай складним. Територіальні громади Львівщини вже добре навчилися писати проекти і таким чином залучати кошти з європейських програм та фондів. Ці проекти реалізуються у співпраці з Львівською обласною радою.

Довідково. Угоду про співпрацю між Українським фондом соціальних інвестицій, Львівською обласною радою та Львівською обласною державною адміністрацією щодо впровадження Проекту “Сприяння розвитку соціальної інфраструктури” підписано 12 жовтня 2012 року під час XII Міжнародного економічного форуму.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.