дивись.info

Клуб Ділових Людей відсвяткував 6-й День народження

 У суботу, 17 жовтня, відбувся Львівський бізнес-вечір, з нагоди 6-ї річниці Клубу Ділових Людей. Взаємна підтримка єдності, етики і партнерства, вдячна атмосфера приналежності до найбільшої бізнес-спільноти України – настрої, які розділили між собою близько 500 гостей – представників бізнесу та громадськості.

Під час офіційної частини святкування голова Клубу Ділових Людей Микола Савуляк розповів про здобутки та основні досягнення спільноти за останній рік. Так, кількість учасників Клубу зросла до 812 підприємців з надійною діловою репутацією. Протягом року Клуб організував 658 заходів, які відвідало більше 12 тисяч людей. Активну діяльність розпочали дві філії Клубу – у Києві та Тернополі.

Своїми успіхами також поділився директор Громадської Школи Бізнесу Руслан Бельтюков. Ефективність Школи минулого року підтвердили та визнали у York University (USA). Під час заходу Громадська Школа Бізнесу вручила сертифікати МВА випускникам, які успішно завершили програму та готові до нового етапу розвитку власного бізнесу.

Найбільш інтригуючим моментом Львівського бізнес-вечора стало вручення нагород «Ділова репутація 2015» – статусної нагороди для 25-ти ділових людей, яких напередодні обрали загальним голосуванням учасників Клубу.

«Репутація для нас дуже важлива. Щороку загальним голосуванням ми визначаємо два десятки учасників, які на святкуванні Дня народження Клубу нагороджуються «Діловою репутацією». Відзнаки виготовляємо зі скла, що дуже символічно, адже репутація така ж крихка і може легко розбитися», – відзначив голова Клубу Микола Савуляк.

Після оголошення оновленого складу Етичного комітету Клубу, учасники отримали можливість неформального спілкування та обміну ідеями.

Організатори кажуть, що цьогорічний Львівський бізнес-вечір став унікальним не тільки через кількість учасників, а й завдяки найбільшому в історії Клубу нетворкінгу. Ще до початку офіційної частини всі присутні мали змогу познайомитися та обмінятися контактами у форматі традиційного для бізнес-клубу Business Networking.

Окрім звіту та презентації успішно реалізованих проектів, голова Клубу Ділових Людей Микола Савуляк розповів про стратегічні цілі, які Клуб планує реалізувати до 2021 року.

Згідно з планами Клубу, кількість філій за 6 наступних років повинна зрости до 25 (у кожному обласному центрі України). У кожній країні з ринковою економікою створять представництва, а загальна кількість учасників зросте до 50 000 підприємців з надійною діловою репутацією.

Микола Савуляк також відзначив, що будь-яка діюча зараз чи в майбутньому філія Клубу – це справжній бізнес-центр з підтримки, навчання та розвитку малого та середнього бізнесу.

Клуб Ділових Людей – це репутаційний міжнародний бізнес-клуб, створений з метою налагодження ділових контактів, обміну досвідом та постійного підприємницького розвитку ділових людей. Сьогодні Клуб налічує 812 учасників у чотирьох філіях – Київській, Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.