дивись.info

Обласну психіатричну лікарню обігріє нова котельня на альтернативному паливі

У середу, 21 жовтня, у Львівській обласній державній клінічній психіатричній лікарні презентували нову котельню, яка працюватиме на альтернативних видах палива.

“У даному проекті для нас важливими є три складові, – сказав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка під час презентації. – Насамперед завдяки новій котельні ми отримаємо величезну економію. Згідно із розрахунками ми заощадимо понад 30% бюджетних коштів. Не менш важливою є технологічна складова. Встановлені котли є сучасними та відповідають усім стандартам безпеки і якості. І останнє:  проект реалізовано без участі бюджетних коштів та державного фінансування. Котельню зведено за кошти приватного інвестора. Відповідно, цей проект можна вважати справжнім прикладом приватно-публічного партнерства”.

Своєю чергою головний лікар Львівської обласної психіатричної лікарні Олександр Фільц подякував представникам влади за сприяння у реалізації проекту.

“Ця котельня існує тільки тому, що Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада допомогли нам це зробити, – зазначив Олександр Фільц. – Переконаний, що це не остання справа, яку нам ці структури допоможуть зрушити з місця”.

Коштом інвестора зведено ще й нове приміщення для котельні та обабіч побудовано склад, у якому можна зберігати тижневий запас палива. Обидва котли, які встановив інвестор, мають загальну потужність у 3 МВт та зможуть забезпечити теплом усі корпуси лікарні. Окупність проекту складає лише 1 рік.

До слова, система опалення, яка досі існувала у лікарні вважалася найгіршою серед усіх лікувальних комунальних закладів Львівщини.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.