дивись.info

У Львові стартував форум індустрії туризму та гостинності

Традиційний Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності, який 21 жовтня розпочався у Палаці спорту “Україна”, об’єднав рекордну кількість учасників. На форум прибули понад 100 підприємств, фірм та організацій із 7-ми країн світу та 17-ти українських областей. Зокрема, серед іноземних – компанії із Грузії, Польщі, Італії, Туреччини, Ізраїлю та Словаччини. Цьогоріч тут також вперше представлені Рівненська та Херсонська області.

“Львівщина відкриває свої можливості для туристів. Адже саме тут зосереджено понад 50 відсотків надбань світової спадщини ЮНЕСКО, які є на території України, саме тут надзвичайно мальовнича природа Карпат. А найголовніше, що у цьому краю живуть надзвичайно гостинні люди, які своєю працею творять зовсім інший клімат в Україні”, – зазначив на відкритті форуму голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

На переконання керівника області, сьогодні туризм варто розглядати не просто як добру справу, яка захоплює мільйони людей, а саме як індустрію, на рівні з машинобудуванням чи ІТ-технологіями. “Така популярність форуму говорить також про те, що Україна, яка сьогодні бореться та перемагає, відроджує свої традиційні можливості. І невдовзі, коли національний прапор знову майорітиме на усьому державному кордоні, з того часу і місцеві туристи, і туристи з усього світу знову повернуться в Україну. Адже тут є найкраще, найкомфортніше і саме основне, що тут є люди, які вас гостинно чекають”, – сказав голова ОДА.

Зазначимо, що Форум індустрії туризму та гостинності – 2015 триватиме до 23 жовтня. Цьогоріч основним напрямком заходу є популяризація туристичних можливостей та маловідомих об`єктів України, а також демонстрація новітніх досягнень в сфері туристичних послуг та гостинності. Львівський форум охоплює одразу декілька тематичних напрямків: туризм, готельний та ресторанний бізнес, індустрію спорту та розваг.

Зокрема, прийшовши на виставку, можна ознайомитись з наймальовничішими куточками України. Адже на об’єднаних стендах Львівщини, Івано-Франківщини, Закарпаття, Сумщини, Рівненщини, Кіровоградщини, Херсонщини, Запоріжжя, буде представлено визначні та незвідані місця, нові туристичні маршрути.

Відбудеться також безліч цікавих презентацій та семінарів, чемпіонат барменів та конкурс професійних кухарів. Додамо, що під час Форуму індустрії туризму та гостинності також розігруватимуть сертифікати на проживання від готельно-відпочинкового комплексу “Вежа ведмежа” та еко-курорту “ІЗКІ”. Крім цього, туристичний оператор “ВІДВІДАЙ” розіграє серед відвідувачів поїздку на 2-ох осіб.

Детальна програма форуму доступна за посиланням:

http://www.galexpo.com.ua/images/vustavku/tur-expo/2015/program15u.pdf

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.