дивись.info

У середу Львів прийматиме Міжнародний форум індустрії туризму та гостинності

Львівська обласна державна адміністрація та ПрАТ “Гал-ЕКСПО” запрошують відвідати традиційний Міжнародний форум індустрії туризму та гостинності – 2015, який відбудеться 21-23 жовтня у Палаці спорту “Україна” (вул. Мельника, 18). Цьогоріч основним напрямком заходу буде популяризація туристичних можливостей та маловідомих об`єктів України, а також демонстрація новітніх досягнень в сфері туристичних послуг та гостинності.

За словами організаторів, прийшовши на виставку, лише за однин день можна ознайомитись з наймальовничішими куточками України. Адже на об’єднаних стендах Львівщини, Івано-Франківщини, Закарпаття, Сумщини, Рівненщини, Кіровоградщини, Херсонщини, Запоріжжя, буде представлено визначні та незвідані місця, нові туристичні маршрути.

У рамках Форуму також одночасно працюватимуть три виставки: XVI Міжнародна виставка-ярмарок “ТурЕКСПО”, IX Спеціалізована виставка “Готельний та ресторанний бізнес” та VIII Спеціалізована виставка “Континент розваг: Спорт. Відпочинок. Дозвілля”.

Додамо, що під час Форуму індустрії туризму та гостинності також відбудеться розіграш сертифікатів на проживання від готельно-відпочинкового комплексу “Вежа ведмежа” та еко-курорту “ІЗКІ”. Крім цього, туристичний оператор “ВІДВІДАЙ” розіграє серед відвідувачів поїздку на 2-ох осіб.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.