Львів’янка Катерина Крива - бронзовий призер етапу «Прем’єр Ліги Карате 1» у Зальцбурзі

18 жовтня у австрійському місті Зальцбург завершився черговий, сьомий етап престижної серії змагань з карате WKF «Premier League.Karate 1». Турнір зібрав 639 спортсменів з 54 країн світу, у тому числі і команду спортсменів збірної України, що складалася з 15 осіб.

У складі української команди виступали також представники Львівщини, зокрема вихованці спортивних клубів «Юніон», ЛДУФК та «Арей». Найбільш вдало у українській команді виступила представниця СК ЛДУФК Катерина Крива, для якої цей турнір був заключним у сезоні 2014-2015 р.р. Львівська спортсменка, яка є членом збірної команди України та учасницею Європейських Ігор-2015, виступала у категорії до 50 кг. Продовживши успішну серію «бронзових» виступів на етапах PL.K1 й на австрійському татамі Катерина Крива впевнено перемогла у першому колі суперницю з Бельгії (5:0); у другому достроково завершила поєдинок із спортсменкою з Боснії та Герцеговини (8:0); у 14 фіналу наша спортсменка поступається представниці з Гонконгу (0:4), яка стала фіналісткою змагань. Вже у втішних поєдинках львів’янка перемогла свою суперницю з Польщі (1:0), і у поєдинку за 3 місце перемогла бронзову призерку Чемпіонату Світу Санчес Естепою з Іспанії, посівши таким чином третю сходинку п’єдесталу. Цей результат дозволив Катерині Кривій піднятися на 6 місце у рейтингу кращих спортсменів WKF.

У загальнокомандному заліку команда України посіла 17 місце.