дивись.info

Понад 6 тисяч залізничників Львівської магістралі цьогоріч вакцинують проти грипу

Понад 6 тисяч залізничників Львівської магістралі цьогоріч вакцинують проти грипу

Представники страхової компанії «Нафтагазстрах» та ГО «Лікарняна каса» закупили та передали у лікувальні заклади 6 тисяч 250 доз вакцини «Ваксігрип» для щеплення залізничників Львівської магістралі. Вакцинація розпочалась 20 жовтня та триватиме до 5 листопада. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба Львівської залізниці

ГО «Лікарняна каса» закупила 4тисячі 250 доз вакцини, страхова компанія «Нафтагазстрах» – ще дві тисячі доз. Начальник Львівської залізниці Богдан Піх подякував організаціям, адже такі спільні дії стануть доброю основою для підтримки і збереження здоров’я залізничників.

«Цьогоріч, враховуючи ситуацію, ми звернулись до страхової компанії та Лікарняної каси із проханням виділити кошти на закупівлю вакцини. Вдячні їм за такий жест, адже зазвичай страхові компанії виділяють кошти на лікуванням, а не профілактику хвороб. Однак тут вони пішли нам назустріч, розуміючи також, що у цьому випадку профілактика грипу обійдеться значно дешевше, аніж витрати на його лікування та відсутність працівників на робочому місці», – наголосив Богдан Піх.

Також під час передачі вакцини був присутній голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. Він відзначив, що система страхової медицини, запроваджена 10 років тому на Львівській залізниці, – один з найкращих прикладів спільної праці задля потрібного галузі і суспільству результату не лише на Львівщині, але й в усій Україні. «На загальному рівні ми багато говоримо про форми впровадження страхової медицини, але рідко доходимо до справи. А залізничники, безумовно, працюють у важких умовах і зобов’язані турбуватись про своє здоров’я», – зазначив голова обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, у страховій компанії «Нафтагазстрах» застраховані 24 тисячі пенсіонерів-залізничників та 30 тисяч теперішніх працівників магістралі. Членами ГО «Лікарняна каса» є близько 50 тисяч львівських залізничників – понад 95% усіх працівників.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.