дивись.info

У Львові розпочався чемпіонат України із кульової стрільби

У Львові розпочався чемпіонат України із кульової стрільби

21 жовтня 2015 року парадом учасників у спортивно-стрілецькому комплексі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України розпочався відкритий чемпіонат України зі стрільби кульової у вправах з пневматичної зброї. Про це Дивись Інфо повідомила заступник начальника управління молоді і спорту ЛОДА Оксана Вацеба.

Цей представницький спортивний захід, до участі у якому прибули 243 кращих кульовиків України, представлених в збірних командах 15 областей України, в т.ч. Донеччини, проводиться Міністерством молоді та спорту України за сприяння Львівської обласної державної адміністрації, Федерації стрільби України та Львівської обласної федерації стрілецького спорту.

Учасників змагань вітали заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба; головний тренер збірної команди України, Заслужений тренер України Олександр Камінський; старший тренер збірної команди України, головний суддя змагань Степан Старінський; командувач парадом, Заслужений тренер України Віктор Щерба.

Під час урочистої церемонії відкриття чемпіонату посвідчення «Майстра спорту України» отримав представник Хмельниччини Андрій Бучек (тренер Олександр Коваль).

Ці змагання є першим етапом відбору кандидатів до складу національної збірної команди України, що братиме участь в подальшій підготовці до участі у чемпіонаті Європи зі стрільби кульової у вправах з пневматичної зброї (22-28 лютого 2016 року, м. Дьор, Угорщина).

Чемпіонат у Львові триватиме до 27 жовтня 2015 року.

Початок змагань щоденно о 10.00 год.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.