дивись.info

До Львова на турнір “LVIV JUDO OPEN Світ Дитини – 2015” приїде понад 700 кращих юних дзюдоїстів

Упродовж 31 жовтня – 1 листопада в Палаці спорту “Україна” триватиме ХХ ювілейний відкритий всеукраїнський турнір з дзюдо “LVIV JUDO OPEN Світ Дитини – 2015”. Про це повідомила заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба.

“Особливу увагу на “LVIV JUDO OPEN Світ Дитини” приділятимемо змаганням серед наймолодших учасників, адже турбота про прийдешнє покоління і заохочення любові до спорту і здорового способу життя в дітях є однією з провідних місій новітнього українського суспільства, – зазначила Оксана Вацеба. – А що може бути кориснішим для дітлахів, ніж активна рухова діяльність, котра допоможе їм рости не тільки як майбутнім спортсменам, а і просто як здоровим і успішним людям. Тому на цьогорічному турнірі усіх спортсменів-учасників наймолодшої вікової категорії відзначимо пам’ятними нагородами”.

За попередніми заявками участь у цьогорічних змагання підтвердили 726 спортсменів різних вікових груп з 18 областей України (46 команд) з поміж яких також є представники Донецької та Луганської областей.

Організаторами ХХ ювілейного відкритого всеукраїнського турніру з дзюдо “LVIV JUDO OPEN Світ Дитини – 2015” є управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву “Богатир”. Змагання відбудуться за підтримки відділення НОК України у Львівській області та Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Початок змагань о 10:00 год. Церемонія урочистого відкриття розпочнеться 31 жовтня о 14:00 год.

Довідка:

 

У першому турнірі “LVIV JUDO OPEN Світ Дитини”, який відбувся 14 жовтня 1995 року, взяло участь 260 спортсменів з 13 областей України. У 2013 році змагання внесли до Єдиного календарного плану спортивних заходів Міністерства молоді та спорту України. Восени 2014 року турнір зібрав 688 спортсменів з 16 областей України: з них 45 дзюдоїстів – призери та чемпіони світових і Європейських спортивних форумів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.